Справа № 1309/9225/12 Головуючий у 1 інстанції: Іванюк І.Д.
Провадження № 22-ц/783/8305/13 Доповідач в 2-й інстанції: Струс Л. Б.
про відкриття апеляційного провадження
21 грудня 2013 року суддя Апеляційного суду Львівської області Струс Л.Б., перевіривши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Залізничного районного суду м. Львова від 01 листопада 2013 року у справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2, третя особа: ОСОБА_4, Львівська міська рада про усунення перешкод у користуванні проходом між будинками, -
На виконання вимог ухвали Апеляційного суду Львівської області від 11 грудня 2013 року про залишення апеляційної скарги без руху, апелянт усунув недоліки зазначені в ухвалі.
Апеляційна скарга ОСОБА_2 оформлена відповідно до вимог встановлених ст. 295 ЦПК України та подана в строк передбачений ч.1 ст. 294 ЦПК України.
Судовий збір оплачено в повному розмірі.
За таких обставин апеляційне провадження у даній справі необхідно відкрити.
Керуючись ст.ст. 297, 298 ЦПК України, суддя, -
Відкрити апеляційне провадження у справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2, третя особа: ОСОБА_4, Львівська міська рада про усунення перешкод у користуванні проходом між будинками.
Копії апеляційної скарги та долучені до неї документи надіслати особам, які беруть участь у справі.
Провести підготовку справи до розгляду, про що доповісти колегії суддів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Струс Л.Б.