Справа № 460/4402/13-ц
Провадження №2-460/1589/13
/про залишення позовної заяви без руху/
21.11.2013 рокум.Яворів
Суддя Яворівського районного суду Львівської області Варениця В.С., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
20.11.2013 року позивач ОСОБА_1 звернулася до суду з позовною заявою, в якій просить постановити рішення, яким розірвати шлюб між нею та відповідачем ОСОБА_2
Однак подана позовна заява не відповідає вимогам ст.119 ЦПК України щодо форми та змісту позовної заяви (викладений текст позовної заяви є нечитабельним)
Тому дану позовну заяву слід залишити без руху і надати позивачу строк для усунення недоліків при зверненні до суду з позовною заявою.
Керуючись ст.ст.119, 121 ЦПК України, суддя,-
позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - залишити без руху.
Надати позивачу строк протягом п'яти днів з дня отримання копії даної ухвали усунути недоліки при подачі до суду позовної заяви шляхом подання належно оформленої позовної заяви та її копії для відповідача, із викладенням змісту, який можна було б прочитати.
У випадку невиконання даних вимог до вказаного строку позовна заява буде визнана неподаною та повернута в адрес позивача.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Копію ухвали для відома направити позивачу.