2/754/6982/13
754/21969/13-ц
Іменем України
16.12.2013 року суддя Деснянського районного суду м. Києва Грегуль О.В.
розглянувши подану ОСОБА_1 позовну заяву від імені товариства з обмеженою відповідальністю «Кредитні Ініціативи» до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення грошових коштів шляхом звернення стягнення на заставлене майно,
Позивач звернувшись до суду з вищевказаним позовом, посилається на неналежне виконання відповідачами договірних зобов'язань.
Позов від імені позивача, поданий і підписаний ОСОБА_1, і до позову не додано відповідного документа, який би свідчив про те, що ОСОБА_1 уповноважена від імені позивача подавати та підписувати позови.
Позов поданий у одному примірнику, без будь-яких додатків.
Відповідно до п. 3 ч. 3 ст. 121 ЦПК України, заява повертається у випадках, коли заяву від імені позивача подано особою, яка не має повноважень на ведення справи.
З урахуванням викладеного, позов підлягає поверненню позивачу.
Керуючись ст. 121 ЦПК України,
Подану ОСОБА_1 позовну заяву від імені товариства з обмеженою відповідальністю «Кредитні Ініціативи» до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення грошових коштів шляхом звернення стягнення на заставлене майно, повернути позивачу.
Роз'яснити, що повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Апеляційна скарга на ухвалу може бути подана протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.