про зупинення провадження у адміністративній справі
30 жовтня 2013 рокум. Ужгород№ 807/3384/13-а
Закарпатський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого - судді Іванчулинця Д.В.,
за участю секретаря судового засідання - Гринюка І.В.,
з участю сторін:
представника позивача - Дору Н.І.;
представника позивача - Карпишинець Х.І.;
відповідача - ОСОБА_3;
представника відповідача - ОСОБА_4;
вирішуючи питання під час попереднього судового засідання про зупинення провадження по адміністративній справі за позовною заявою Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області до приватного підприємця ОСОБА_3 про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю), -
Позивач - Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області звернувся у Закарпатський окружний адміністративний суд з позовною заявою до приватного підприємця ОСОБА_3, якою просить: застосувати заходи реагування у вигляді повного зупинення роботи шляхом опечатування входу та відключення від джерел енергоживлення лісопильного цеху приватного підприємця ОСОБА_3, розташованого за адресою: АДРЕСА_1 до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.
В попередньому судовому засіданні відповідач заявив клопотання про зупинення провадження у справі з метою досудового врегулювання спору шляхом повного усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, що зазначені в позовній заяві.
Представники позивача проти задоволення клопотання не заперечували.
Розглянувши клопотання про зупинення провадження у справі, заслухавши думку представників сторін та дослідивши необхідні для розгляду клопотання матеріали справи, суд приходить до висновку про зупинення провадження у справі, виходячи з наведеного.
Згідно п. 4 ч. 2 ст. 156 КАС України, суд має право зупинити провадження у справі в наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.
Як вбачається з поданого клопотання, підставою для зупинення є надання часу відповідачу до 02 грудня 2013 року для усунення порушень, що зазначені в позовній заяві, тобто, можливість врегулювання спору в досудовому порядку (оскільки, при усуненні порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки необхідність повного зупинення роботи шляхом опечатування входу та відключення від джерел енергоживлення лісопильного цеху приватного підприємця ОСОБА_3, розташованого за адресою: АДРЕСА_1 відпаде) та, за наведених обставин, слід зупинити провадження до 02 грудня 2013 року.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст.121 ч.1 п.2, 156 ч.1 п.3, 160, 165 КАС України, суд, -
Провадження по адміністративній справі за позовною заявою Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області до приватного підприємця ОСОБА_3 про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю) зупинити до 02 грудня 2013 року.
Ухвала може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду в порядку і строки, передбачені ст.186 Кодексу адміністративного судочинства України.
Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя Д.В. Іванчулинець