Ухвала від 29.11.2013 по справі 6-45700ск13

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 листопада 2013 року м. Київ

Суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Амелін В.І., розглянувши касаційну скаргу публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк» на рішення Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 26 червня 2013 року та ухвалу апеляційного суду Київської області від 3 жовтня 2013 року у справі за позовом публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк» (далі - ПАТ КБ «Приватбанк») до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості,

ВСТАНОВИВ:

ПАТ КБ «Приватбанк» звернулося до суду з вищезазначеною позовом, в якому зазначало, що 23 листопада 2006 року між ПАТ КБ «Приватбанк» та відповідачем було укладено кредитний договір, відповідно до умов якого відповідачу надано кредит у розмірі 3 606,90 грн строком до 23 листопада 2007 року, зі сплатою відсотків за користування кредитом у розмірі 12 % на рік. ОСОБА_2 не виконує умов договору, у зв'язку з чим утворилася заборгованість, яка станом на 22 лютого 2013 року становить 33 453,16 грн.

Рішенням Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 26 червня 2013 року, залишеним без змін ухвалою апеляційного Київської області від 3 жовтня 2013 року, у задоволені позовних вимог ПАТ КБ «Приватбанк» відмовлено.

У касаційній скарзі ПАТ КБ «Приватбанк» просить скасувати оскаржувані судові рішення та передати справу на новий розгляд до суду першої інстанції, мотивуючи свою вимогу порушенням судами норм процесуального права й неправильним застосуванням норм матеріального права.

У відкритті касаційного провадження у справі слід відмовити з таких підстав.

Відповідно до пункту 5 частини 4 статті 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені у ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Із матеріалів касаційної скарги, оскаржуваних судових рішень вбачається, що скарга є необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності зазначених судових рішень.

Керуючись п. 5 ч. 4 ст. 328 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Відмовити публічному акціонерному товариству комерційний банк «Приватбанк» у відкритті касаційного провадження у справі за позовом публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості.

Додані до касаційної скарги матеріали повернути скаржнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Вищого спеціалізованого

суду України з розгляду цивільних

і кримінальних справ В.І. Амелін

Попередній документ
35985919
Наступний документ
35985921
Інформація про рішення:
№ рішення: 35985920
№ справи: 6-45700ск13
Дата рішення: 29.11.2013
Дата публікації: 16.12.2013
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Категорія справи: