Номер провадження2/465/3016/13
Справа № 465/7847/13-ц
Іменем України
"05" грудня 2013 р. Франківський районний суд м.Львова
у складі:
головуючого судді Гулієвої М.І.
при секретарі Матвієнко А.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м.Львові справу за позовом ОСОБА_1 до МТС Україна про відшкодування шкоди внаслідок недоліків послуг, -
У провадженні суду знаходиться справа за позовом ОСОБА_1 до МТС Україна про відшкодування шкоди внаслідок недоліків послуг.
Позивач подав до суду заяву про залишення позову без розгляду.
Сторони в судове засідання не з'явилися, не повідомили про причини неявки, хоч належним чином увідомлені про час та місце слухання справи. За наведених обставин суд вважає за можливе справу слухати у їх відсутності без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу, відповідно до ч.2 ст.197 ЦПК України.
Відповідно до ст.207 ч.1 п.5 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
За наведених обставин, суд вважає, що справу слід залишити без розгляду.
Керуючись ст.197 ч.2,207 ч.1 п.5 ЦПК України, суд,-
Справу за позовом ОСОБА_1 до МТС Україна про відшкодування шкоди внаслідок недоліків послуг залишити без розгляду.
На ухвалу суду може бути подана апеляційна скарга протягом 5 днів з дня отримання її копії до апеляційного суду Львівської області.
Суддя: М.І.Гулієва