Ухвала від 19.11.2013 по справі 436/2849/13-а

Справа№436/2849/13а

Провадження №2а/436/54/13

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

19 листопада 2013 року суддя Кам'янобрідського районного суду м. Луганська ТЕМНІКОВА А.О., розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Головного Управління Пенсійного фонду України в Луганській області про зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ :

ОСОБА_1 звернулася до Кам'янобрідського районного суду м. Луганська з позовом до Головного Управління Пенсійного фонду України в Луганській області про зобов'язання вчинити певні дії.

Згідно ст. 6 КАС України, кожна особа має право в порядку, встановленому КАС України, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб'єкта владних повноважень порушенні її права, свободи або інтереси.

Відповідно до ст. 105 КАС України, адміністративний позов може містити вимоги про: 1) скасування або визнання нечинним рішення відповідача - суб'єкта владних повноважень повністю чи окремих його положень; 2) зобов'язання відповідача - суб'єкта владних повноважень прийняти рішення або вчинити певні дії; 3) зобов'язання відповідача - суб'єкта владних повноважень утриматися від вчинення певних дій; 4) стягнення з відповідача - суб'єкта владних повноважень коштів на відшкодування шкоди, завданої його незаконним рішенням, дією або бездіяльністю; 5) виконання зупиненої чи невчиненої дії; 6) встановлення наявності чи відсутності компетенції (повноважень) суб'єкта владних повноважень; 7) примусове відчуження земельної ділянки, інших об'єктів нерухомого майна, що на ній розміщені, з мотивів суспільної необхідності.

Згідно ст. 106 КАС України, у позовній заяві, в тому числі, зазначаються зміст позовних вимог згідно зі ст. 105 КАС України і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги. На підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів.

Вважаю за необхідне залишити позовну заяву без руху, оскільки вона не в повній мірі відповідає вимогам ст.106 КАС України, а саме: не конкретизовані та не викладені позовні вимоги до відповідача.

Також суд звертає увагу на те, що доказом сплати судового збору є оригінал квитанції (платіжного доручення) про сплату судового збору, тоді як позивачем було надано копію квитанції, що не може бути належним доказом сплати судового збору.

Суд вважає вищезазначені недоліки суттєвими, та такими, що перешкоджають відкриттю провадження у справі.

За таких обставин суд вважає необхідним застосувати вимоги ч. 1 ст. 108 КАС України, відповідно до якої суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.

З урахування зазначеного вище, керуючись ст. ст.105, 106, 108 КАС України, суддя,-

УХВАЛИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Луганській області про зобов'язання вчинити певні дії - залишити без руху.

Запропонувати позивачці виправити указані в ухвалі суду недоліки у строк до 13.12.2013р., та роз'яснити, що в іншому випадку заява вважатиметься неподаною і буде повернута позивачці.

Ухвала про залишення позовної заяви без руху оскарженню не підлягає.

СУДДЯ: А.О. ТЕМНІКОВА