№3-548/07 2007 рік
27 червня 2007 року м. Люботин
Суддя Люботинського міського суду Харківської області Дем'яненко І.В., розглянув у відкритому судовому засіданні матеріал, який надійшов від MB №6 ДАІ при ГУМВСУ у Харківській області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця АДРЕСА_1, громадянина України, працює ЗОШ №3, кочегар, що мешкає та зареєстрований за адресою:АДРЕСА_2, раніше до адміністративної відповідальності не притягувався - за ч. 1 ст. 130 КУпАП,
15.06.2007 року о 16.35 годОСОБА_1. керував транспортним засобом - мотоциклом ІНФОРМАЦІЯ_2, державний номер НОМЕР_1, поАДРЕСА_3з явними ознаками алкогольного сп'яніння - різкий запах алкоголю з порожнини рота, нестійка хода, чим порушив п. 2.9 а) Правил дорожнього руху України, за що передбачена адміністративна відповідальність за ч. 1 ст.130 КУпАП. Від продуття трубки «Контроль тверезості», а також медичного освідування відмовився в присутності двох понятих - ОСОБА_2 тОСОБА_3
Викладене підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення НОМЕР_2, визнанням своєї виниОСОБА_1. під час надання пояснень працівнику ДАІ.
Вказано, що випив склянку алкогольного пива та керував транспортним засобом. Від продуття трубки та медичного освідування відмовився.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, щоОСОБА_1. вчинив адміністративне правопорушення передбачене ч. 1 ст.130 КУпАП, а саме керував мотоциклом у стані алкогольного сп'яніння, чим порушив п. 2.9 а) ПДР України
Керуючись ст. ст. 33-35, суд при накладенні стягнення враховує характер вчинених правопорушень, відомості про особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини що пом'якшують і обтяжують відповідальність.
Обставинами, що пом'якшують відповідальністьОСОБА_1. суд визнає щире розкаяння винного.
Обставин, що обтяжують відповідальністьОСОБА_1. суд визнає вчинення правопорушення в стані сп'яніння.
Керуючись ст. 13 0 ч. 1 КУпАП, суддя
Визнати ОСОБА_1 винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.130 КУпАП та накласти наОСОБА_1. адміністративне стягнення у вигляді адміністративного штрафу на користь держави у розмірі 255 (двісті п'ятдесят п'ять) гривень, який він може сплатити добровільно на протязі 15 днів.
Постанова остаточна