Справа № 183/8757/13-п
№ 3/183/3567/13
іменем України
25.11.2013 року суддя Новомосковського міськрайонного суду Сорока О.В. розглянувши матеріали, які надійшли від Новомосковського МВ УМВС України в Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, який мешкає за адресою: м. Новомосковськ, вул. Червоноармійська, 2\2,
за ст.173 КУпАП,-
06.11.2013 року о 18.00 годині по вул. Сучкова біля магазину «Стопка», гр.. ОСОБА_1 висловлювався на адресу громадян нецензурною лайкою, ображав, чіплявся до громадян, чим вчинив дрібне хуліганство.
Дані дії ОСОБА_1 були кваліфіковані за ст. 173 КУпАП.
В судове засідання ОСОБА_1 не з'явився, повідомлений належним чином, причина неявки суду не відома.
Дослідивши обставини справи, вивчивши надані матеріали, суд вважає, що в його діях відсутній склад адміністративного правопорушення, а справу про адміністративне правопорушення у відношенні ОСОБА_1 підлягає закриттю.
Керуючись п.1 ст. 247, п. 3 ст.284 КУпАП, -
праву про адміністративне правопорушення у відношенні ОСОБА_1 за ст.173 КУпАП - закрити за відсутністю складу адміністративного правопорушення.
Постанова підлягає пред'явленню до виконання протягом трьох місяців.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя Сорока О.В