Постанова від 06.11.2013 по справі 514/1676/13-п

Тарутинський районний суд Одеської області

_____________________________________________________________________Справа № 514/1676/13-п

Провадження по справі № 3/514/746/13

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 листопада 2013 року

Суддя Тарутинського районного суду Одеської області Горбаня Ю. О. розглянувши адміністративну справу, що надійшла від Тарутинського ВДАІ ГУМВС України в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2 Російської Федерації, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_3, громадянина України, гагауза, ІНФОРМАЦІЯ_4, не одруженого, не працюючого, не військовозобов'язаного, раніше не судимого

за ч. 1 ст. 130 КУпАП ,

ВСТАНОВИВ:

12 жовтня 2013 року о 22 годині 40 хвилин ОСОБА_1 на 42 км автошляху КПП «Лісне» - КПП «Малоярославець-І» керував мопедом марки «SUZUKI» в стані алкогольного сп'яніння, що підтверджується висновком щодо результатів медичного огляду з метою виявлення стану алкогольного сп'яніння від 12.10.2013 року за №20.

В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину визнав та пояснив обставини скоєного правопорушення.

Крім того, вина порушника підтверджується доказами, зібраними в матеріалах справи.

Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, порушивши пункт 2.9 (а) Правил дорожнього руху, за що передбачена адміністративна відповідальність згідно ч. 1 ст.130 КУпАП, а саме: керування транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння.

При накладенні адміністративного стягнення, враховуються особа порушника, характер вчиненого правопорушення, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.

На підставі викладеного, керуючись ч.1 ст. 130, ст.ст. 283 - 284 КУпАП,-

ПОСТАНОВИВ:

Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді позбавлення права керування транспортними засобами строком на один рік.

Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір в розмірі 34 гривні 41 копійки в дохід держави.

Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Одеської області.

Суддя: Ю. О. Горбань

Попередній документ
34865244
Наступний документ
34865248
Інформація про рішення:
№ рішення: 34865246
№ справи: 514/1676/13-п
Дата рішення: 06.11.2013
Дата публікації: 22.01.2014
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Тарутинський районний суд Одеської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції