Постанова від 29.10.2013 по справі 504/2939/13-п

Справа № 504/2939/13-п

ПОСТАНОВА

29 жовтня 2013 рокусмт. Комінтернівське

Суддя Комінтернівського районного суду Одеської області Вінська Н.В., розглянувши матеріали, які надійшли з Державної екологічної інспекції південно-західного регіону Чорного моря про притягнення до адміністративної відповідальності відносно:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянки України, незаміжньої, працюючої начальником Чабанського будинку риболова, причал № 245, мисливсько-рибальського підприємства «Сокіл» громадської організації «Військово-мисливське товариство «Південь», яка мешкає в с. Чорноморське, Комінтернівського району Одеської області, раніше до адміністративної відповідальності не притягувалась,

за ст. 164 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИЛА:

01.08.2013 року о 12 годині 00 хвилин державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Чорного моря - ОСОБА_2 під час проведення планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства України на території Чабанського будинку риболова, причал № 245, мисливсько-рибальського підприємства «Сокіл» громадської організації «Військово-мисливське товариство «Південь» встановлено впровадження господарської діяльності без відповідних на те документів, а саме: дозволу на розміщення відходів та лімітів на утворення та розміщення відходів, що є порушенням вимог п. (а) ч. 1 ст. 32, ч. 4 ст. 33 Закону України «Про відходи».

Вина ОСОБА_1 у скоєнні правопорушення підтверджується матеріалами справи про адміністративне правопорушення, а саме:

- змістом протоколу про адміністративне правопорушення № 103430 від 07.08.2013 року;

- письмовими поясненнями ОСОБА_1 від 23.08.2013 року та іншими матеріалами справи;

Таким чином встановлено, що в діях громадянки ОСОБА_1 є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування, а так само без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом (крім випадків застосування принципу мовчазної згоди).

На підставі викладеного, керуючись ст. 283, 284 п. 1, 285 Кодексу України про адміністративні правопорушення, п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір», -

ПОСТАНОВИЛА:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, визнати винною у скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 164 КпАП України.

Накласти на ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, адміністративне стягнення на користь держави у вигляді штрафу в розмірі 340 (триста сорок) гривень.

Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, судовий збір в розмірі 34 (тридцять чотири) гривні 41 (сорок одна) копійка.

Постанова може бути оскаржена протягом десяти діб з дня її проголошення, шляхом подачі апеляційної скарги до Апеляційного суду Одеської області та на неї може бути поданий протест прокурора у той же строк.

Суддя ОСОБА_3

Попередній документ
34620378
Наступний документ
34620380
Інформація про рішення:
№ рішення: 34620379
№ справи: 504/2939/13-п
Дата рішення: 29.10.2013
Дата публікації: 21.01.2014
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Доброславський районний суд Одеської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Порушення порядку провадження господарської діяльності