Ухвала від 04.11.2013 по справі 359/8223/13-ц

дата документу :

Провадження № 2/359/2829/2013 р.

Справа № 359/8223/13-ц

УХ В А Л А
МЕНЕМ УКРАЇНИ

04 листопада 2013 року Бориспільський міськрайонний суд Київської області, в складі:

Головуючої судді Яковлєвої Л.В.,

При секретарі Брик В.І.,

з участю відповідачів ОСОБА_1, ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Борисполі Київської області цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Кей-Колект» до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення суми заборгованості за договором про надання споживчого кредиту, процентів, нарахованих за користування кредитом -

встановив:

14 серпня 2013 року від директора ТОВ «Кей-Колект» до Бориспільського міськрайонного суду Київської області надійшла вище зазначена позовна заява (а. с. 2-5).

Ухвалою суду від 20 вересня 2013 року було відкрито провадження у справі та призначено до судового розгляду на 21 жовтня 2013 року на 11.15 годин (а.с. 50-51).

В призначені судові засідання, а саме : 21.10.2013 року на 11.15 годин та 04.11.2013 року на 11.30 годин, представник позивача не з'явився, про день, час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, що підтверджується рекомендованими повідомленнями про вручення поштового відправлення (а. с. 55, 67), про причину неявки суд не повідомив, заяв чи клопотань про розгляд справи за його відсутності до суду не направив.

Відповідачі ОСОБА_1 та ОСОБА_2 не заперечували проти залишення позовної заяви без розгляду.

Заслухавши думку відповідачів, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позовну заяву слід залишити без розгляду з наступних підстав.

Згідно п. 3 ч. 1 ст. 207 Цивільного процесуального кодексу України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо : належним чином повідомлений позивач повторно не з'явився в судове засідання, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.

З матеріалів справи встановлено, що справа була призначена до судового розгляду на 21 жовтня 2013 року на 11.15 годин. Копію ухвали про відкриття провадження у справі разом з листом та судовою повісткою було направлено сторонам, в тому числі позивачу.

Судове повідомлення позивач отримав 02.10.2013 року, що підтверджується рекомендо-ваним повідомленням про вручення поштового відправлення за підписом ОСОБА_5 (а.с. 55).

У призначене судове засідання на 21 жовтня 2013 року о 11.15 годин представник позивача не з'явився, про причину неявки суд не повідомив, письмових заяв щодо розгляду справи без його участі до суду не надходило.

В зв'язку з неявкою представника позивача розгляд справи було відкладено на 04 листопада 2013 року на 11.30 годин та направлено лист повідомлення разом з судовою повісткою.

Судове повідомлення позивач отримав 28.10.2013 року, що підтверджується рекомендо-ваним повідомленням про вручення поштового відправлення, за підписом ОСОБА_5 (а.с. 67).

Враховуючи вище викладене, а також те, що позивач, який належним чином повідомлений про дату та місце розгляду справи, повторно не з'явився в судове засідання, а також від якого не надійшла заява про розгляд справи без участі його представника, позовну заяву слід залишити без розгляду.

Керуючись ст. ст. 207, 293-294 ЦПК України, суд -

ухвалив:

Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Кей-Колект» до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення суми заборгованості за договором про надання споживчого кредиту, процентів, нарахованих за користування кредитом - залишити без розгляду.

На ухвалу судді може бути подана апеляція до апеляційного суду Київської області через Бориспільський міськрайонний суд Київської області протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя Л. В. Яковлєва

Попередній документ
34564112
Наступний документ
34564114
Інформація про рішення:
№ рішення: 34564113
№ справи: 359/8223/13-ц
Дата рішення: 04.11.2013
Дата публікації: 14.11.2013
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Бориспільський міськрайонний суд Київської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із договорів; Спори, що виникають із договорів позики, кредиту, банківського вкладу