№ 6/257/879/13
№257/12879/13-ц
21 жовтня 2013 року Київський районний суд м. Донецька в складі:
головуючого - судді Шликова С.П.,
за участю секретаря - Пташник В.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Донецька заяву Кредитної спілки «Гарант» про видачу дублікату судового наказу, -
КС «Гарант» звернувся до суду із заявою про видачу дублікату судового наказу про стягнення заборгованості з ОСОБА_1 на користь КС «Гарант», мотивуючи свої вимоги наступним.
Судовим наказом Київського районного суду м. Донецька від 15 лютого 2010 року на користь КС «Гарант» стягнено заборгованість за кредитним договором.
Виконавчий лист було направлено для подальшого виконання. Однак при пересилці виконавчий лист було втрачено. У зв'язку з чим, просили видати дублікат виконавчого листа для продовження виконавчих дій.
У судове засідання сторони не з'явилися, про день, час та місце розгляду справи були повідомлені належним чином.
Відповідно до ч. 2 ст. 370 ЦПК України неявка у судове засідання заявника та зацікавлених осіб не є перешкодою для вирішення питання про видачу дубліката судового наказу.
Суд, дослідивши матеріали справи, встановив, що відповідно до матеріалів справи № 2н-181/10,судовим наказом Київського районного суду м. Донецька від 15 лютого 2010 року з ОСОБА_1 на користь КС «Гарант» стягнуто заборгованість за кредитним договором.
Відповідно до ч.1 ст. 370 ЦПК України, замість втраченого оригіналу виконавчого листа або судового наказу, суд, який видав виконавчий лист або судовий наказ, має право за заявою стягувача або поданням державного виконавця видати його дублікат.
Оскільки при пересилці виконавчий лист про стягнення з ОСОБА_1 на користь КС «Гарант» суми заборгованості було втрачено, суд приходить до висновку, що необхідно задовольнити заяву КС «Гарант» про видачу дублікату судового наказу.
На підставі викладеного, керуючись ст. 370 ЦПК України, -
Заяву КС «Гарант» - задовольнити.
Видати КС «Гарант» дублікат судового наказу відповідно до судового наказу Київського районного суду м. Донецька від 15 лютого 2010 року.
Апеляційну скаргу на ухвалу може бути подано до Апеляційного суду Донецької області через Київський районний суд м. Донецька протягом п'яти днів з дня її проголошення, а в разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційну скаргу може бути подано протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: