Ухвала від 09.04.2009 по справі 2/66-09

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

09.04.09р.

Справа № 2/66-09

За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Геміні", м.Київ

Представникпозивача: Перемежко О.А., Адвокатська Агенція "ЮКом", м.Київ

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Крок", м.Дніпропетровськ

про стягнення заборгованості в сумі 224 537, 06 грн.

Суддя Боділовська М.М.

Представники:

Від позивача - Брагарь А.А., довіреність №01-04д від 01.04.2009р.Від відповідача - не з'явився.

СУТЬ СПОРУ:

Розглядається позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Геміні", м.Київ, представник позивача: Перемежко О.А., Адвокатська агенція "ЮКом", м.Київ, до Товариства з обмеженою відповідальністю "Крок", м.Дніпропетровськ, про стягнення заборгованості в сумі 224 537,06 грн..

Відповідача було належним чином повідомлено про час та місце розгляду справи, але конверт з ухвалою повернуті поштою з відміткою "Адресат вибув".

Вказані обставини перешкоджають розгляду справи в даному судовому засіданні і є підставою для відкладення розгляду справи.

Ухвалою Голови суду строк розгляду справи продовжено на один місяць.

Керуючись викладеним, ст.ст. 77,86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд-

УХВАЛИВ:

Відкласти розгляд справи на 19.05.2009 року на 12:10.

Зобов'язати позивача здійснити додаткові заходи щодо забезпечення явки представника відповідача в судове засідання: передати власноруч копію ухвали суду про призначення справи до розгляду безпосередньо в канцелярію відповідача, робітник якої повинен надати розписку в підтвердження отримання ухвали; в разі відмови від розпису, скласти відповідний двухсторонній акт, який надати в судове засідання.

Явку представників сторін в судове засідання визнати обов"язковою.

Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Дніпропетровської області за адресою: м.Дніпропетровськ. вул.Куйбишева, 1а, в кімнаті № 49.

Суддя

М.М. Боділовська

Згiдно з оригіналом

Помічник судді

О.В.Баранник

Попередній документ
3442194
Наступний документ
3442196
Інформація про рішення:
№ рішення: 3442195
№ справи: 2/66-09
Дата рішення: 09.04.2009
Дата публікації: 29.04.2009
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Дніпропетровської області
Категорія справи: