28.10.2013 Справа № 2/489/2785/13
Ухвала
28 жовтня 2013 року м. Миколаїв
Суддя Ленінського районного суду м. Миколаєва Коваленко І.В. розглянувши позовну заяву Публічного акціонерного товариства «Дельта банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором
У вересні 2013 року Публічне акціонерне товариство «Дельта Банк» звернулося до Ленінського районного суду м. Миколаєва з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Ухвалою від 16.09.2013 заява залишена без руху та встановлено п'ятиденний строк для усунення виявлених недоліків, а саме надання до суду позовної заяви особисто підписаної уповноваженим представником позивача.
Копію ухвали позивач отримав 09.10.2013, що підтверджується повідомлення про вручення поштового відправлення.
До теперішнього часу вимоги ухвали позивач не виконав, а тому позов вважається неподаним і підлягає поверненню на підставі частини другої статті 121 ЦПК України.
Керуючись статтею 121 ЦПК України та пунктом 2 частини першої статті 7 Закону України «Про судовий збір», суддя -
Позовну заяву Публічного акціонерного товариства «Дельта банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором - повернути.
Повернути Публічному акціонерному товариству «Дельта банк» судовий збір у сумі 229,40 грн. (двісті двадцять дев'ять гривень 40 коп.), сплачений платіжним дорученням від 15.08.2013 № 55077915.
Апеляційна скарга на ухвалу може бути подана до апеляційного суду Миколаївської області через Ленінський районний суд м. Миколаєва протягом п'яти днів з дня отримання її копії
Суддя