Постанова від 12.09.2013 по справі 341/2354/13-к

Єдиний унікальний номер 341/2354/13-к

Номер провадження 1-в/341/142/13

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 вересня 2013 року Галицького районного суду Івано-Франківської області Гаполяк Т.В. розглянувши подання адміністрації Галицької виправної колонії № 128 управління Державної пенітенціарної служби України в Івано-Франківській області про встановлення адміністративного нагляду в разі звільнення з місць позбавлення волі щодо засудженої ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянки України, проживаючої до засудження за адресою: АДРЕСА_1,

ВСТАНОВИВ:

Вироком Луцького міськрайонного суду Волинської області від 28 січня 2011 року ОСОБА_2 була визнана винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України, і з врахуванням ст. 71 КК України останній призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 6 (шість) років з конфіскацією належного на праві власності майна.

Одночасно з даним подання на адресу Галицького районного суду Івано-Франківської області скеровано також спільне подання адміністрації Галицької виправної колонії № 128 управління Державної пенітенціарної служби України Івано-Франківській області та спостережної комісії Галицької районної адміністрації Івано-Франківської області про заміну не відбутої частини покарання більш м'яким, засудженій ОСОБА_2, яке постановою Галицького районного суду Івано-Франківської області від 12 вересня 2013 року задоволено, невідбубту частині покарання у виді позбавлення волі замінено більш м'яким у виді обмеження волі на строк 2 роки.

Враховуючи викладене, подання адміністрації Галицької виправної колонії № 128 управління Державної пенітенціарної служби України в Івано-Франківській області про встановлення адміністративного нагляду щодо останньої слід повернути заявнику.

Керуючись ст.ст. 3, 5, 6, 10 Закону України "Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі" -

ПОСТАНОВИВ:

Подання адміністрації Галицької виправної колонії № 128 управління Державної пенітенціарної служби України в Івано-Франківській області про встановлення адміністративного нагляду в разі звільнення з місць позбавлення волі щодо засудженої ОСОБА_2 - повернути заявнику.

Суддя:Т. В. Гаполяк

Попередній документ
34384450
Наступний документ
34384452
Інформація про рішення:
№ рішення: 34384451
№ справи: 341/2354/13-к
Дата рішення: 12.09.2013
Дата публікації: 06.11.2013
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Галицький районний суд Івано-Франківської області
Категорія справи: