Справа № 752/17527/13-п
Провадження №: 3/752/6429/13
Іменем України
02.10.2013 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Сальникова Н.М., перевіривши матеріали адміністративної справи № 752/17527/13-п, яка надійшла від ВДАІ Голосіївського РУ ГУМВС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Азербайджан, згідно протоколу тимчасово не працює, проживає АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер дані відсутні, за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 139 ч.1 КУпАП,-
02.10.2013 року до Голосіївського районного суду м. Києва надійшов протокол від 23.09.2013 року про адміністративне правопорушення серії АВ2 № 586051, складений відносно ОСОБА_1 за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст.139 ч.1 КУпАП.
Згідно вимог ст.245 КУпАП завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом.
Виходячи з системного аналізу положень ст.ст.7,254,279 КУпАП, розгляд справи про адміністративне правопорушення здійснюється лише щодо правопорушника та в межах протоколу про адміністративне правопорушення.
Положеннями ч.1 ст.256 КУпАП визначено, що протокол про адміністративне правопорушення як документ, що засвідчує факт неправомірних дій особи, та є одним із основних джерел доказів, складається за встановленою формою і має містити усі дані, необхідні для вирішення справи.
Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 18 Закону України «Про виконавче провадження» зі змінами та доповненнями у виконавчому документі зазначаються: повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, власне ім'я та по батькові) (для фізичних осіб) стягувача і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код суб'єкта господарської діяльності стягувача та боржника для юридичних осіб), індивідуальний ідентифікаційний номер стягувача та боржника (для фізичних осіб - платників податків) або номер і серія паспорта стягувача та боржника для фізичних осіб - громадян України, які через свої релігійні або інші переконання відмовилися від прийняття ідентифікаційного номера, офіційно повідомили про це відповідні органи державної влади та мають відмітку в паспорті громадянина України, а також інші дані, якщо вони відомі суду чи іншому органу, що видав виконавчий документ, які ідентифікують стягувача та боржника чи можуть сприяти примусовому виконанню, зокрема, дата народження боржника та його місце роботи (для фізичних осіб), місцезнаходження майна боржника, рахунки стягувача та боржника тощо.
Протокол серії АВ2 № 586051 від 23.09.2013 року про адміністративне правопорушення складений з грубим порушенням вимог положень ч.1 ст.256 КУпАП, оскільки протокол не містить обов'язкові дані, передбачені вказаною статтею і діючим законодавством та що є основним джерелом доказової інформації про подію правопорушення та особу порушника.
В зв'язку з тим, що протокол про адміністративне правопорушення складений з порушенням вимог ст.256 КУпАП, проаналізував та дослідив надані матеріали адміністративної справи, які унеможливлюють повний, всебічний та об'єктивний розгляд справи в судовому засіданні, приходжу до внутрішнього переконання про необхідність її беззаперечного повернення до ВДАІ Голосіївського РУ ГУМВС України в м. Києві для належного доопрацювання.
Керуючись ст.ст.256 КУпАП, суд -
Адміністративну справу № 752/17527/13-п повернути до ВДАІ Голосіївського РУ ГУМВС України в м. Києві для належного доопрацювання.
Постанова апеляційному оскарженню не підлягає.
Суддя Голосіївського районного
суду м. Київ Н.М.Сальникова