26.09.2013 року Справа № 904/2171/13
Дніпропетровський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого судді Лисенко О.М. (доповідач)
суддів: Джихур О.В. , Вечірко І.О.
при секретарі судового засідання: Ситникова М.Ю.
Представники сторін для розгляду апеляційної скарги в судове засідання не з'явились про час та місце повідомлені належним чином.
розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області
на ухвалу господарського суду Дніпропетровської області від 06.08.2013 року по справі № 904/2171/13
за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Консалтингова группа «Вікторі», м.Дніпропетровськ
до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «Консалтингова группа «Вікторі», м.Дніпропетровськ
про визнання банкрутом
В судовому засіданні було проголошено вступну та резолютивну частину постанови (ст.ст.85, 99, 105 ГПК України).
Ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 06.08.2013 року по справі № 904/2171/13 (суддя Полєв Д.М.) затверджено звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю «Консалтингова група «Вікторі», м.Дніпропетровськ, ліквідовано юридичну особу Товариство з обмеженою відповідальністю «Консалтингова група «Вікторі», м.Дніпропетровськ та припинено провадження у справі ( а.с.133-135; т.1).
Ухвала вмотивована в якості норм права ст.ст.41,45,46, п.1 ч.6 ст.83 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", та тим, що ліквідатором здійснені всі заходи по розшуку майна боржника.
Не погодившись із вказаною ухвалою, Державна податкова інспекція у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області подала до суду апеляційну скаргу, в якій просила скасувати ухвалу господарського суду Дніпропетровської області від 06.08.2013 року про затвердження ліквідаційного балансу та звіту ліквідатора, припинити провадження по справі, посилаючись на порушення господарським судом норм матеріального та процесуального права та неповне з'ясування обставин справи.
Також скаржник посилався на те, що він був позбавлений права здійснити позапланову документальну перевірку боржника.
У відзиві на апеляційну скаргу ліквідатор Лейченко О.І. просить відмовити в задоволенні апеляційної скарги Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області , а ухвалу господарського суду Дніпропетровської області від 06.08.2013 року по справі № 904/2171/13 залишити без змін.
Враховуючи, що неявка учасників судового процесу не перешкоджає розгляду справи по апеляційній скарзі по суті; апеляційний господарський суд обмежений певними процесуальними строками розгляду апеляційної скарги, будь-які клопотання від учасників процесу про продовження строків розгляду апеляційної скарги, відкладення розгляду справи не надходили, враховуючи факт належного сповіщення учасників судового процесу про час та місце судового засідання, що підтверджується ухвалою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 18.09.2013року ( а.с. 147; т.1) зі штампом канцелярії суду про розсилку згідно з Інструкцією з діловодства в господарських судах України, затверджену Наказом Державної судової адміністрації України № 28 від 20.02.2013року ( погоджено з Вищим господарським судом України від 19.02.2013року № 01-17/315/384/13), колегія суддів вважає, що апеляційну скаргу можливо розглянути по суті в цьому судовому засіданні за наявними матеріалами ( ст.ст.75,99 ГПК України).
Заслухавши доповідь судді-доповідача, обговоривши доводи апеляційної скарги, дослідивши матеріали справи, перевіривши правильність юридичної оцінки встановлених фактичних обставин справи, застосування господарським судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права при прийнятті ним ухвали, колегія суддів дійшла висновку, що апеляційна скарга підлягає задоволенню частково , виходячи з наступних підстав.
Частиною 2 статті 101 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що апеляційний господарський суд не зв'язаний доводами апеляційної скарги і перевіряє законність і обґрунтованість рішення місцевого господарського суду у повному обсязі.
19.03.2013року до господарського суду Дніпропетровської області надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю «Консалтингова група «Вікторі», м. Дніпропетровськ про порушення провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Консалтингова група «Вікторі», м. Дніпропетровськ, згідно зі ст. 95 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 22.03.2013 року заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Консалтингова група «Вікторі», м.Дніпропетровськ про порушення справи про його банкрутство в порядку ст. 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом " прийнято до розгляду ( а.с.1; т.1).
Ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 02.04.2013 року порушено провадження у справі № 904/2171/13 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Консалтингова група «Вікторі», м. Дніпропетровськ, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів (зупинення виконання боржником грошових зобов'язань і зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), термін виконання яких настав до дня введення мораторію, і припинення заходів, спрямованих на забезпечення виконання цих зобов'язань та зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів, застосованих до дня введення мораторію), призначено розгляд справи у судовому засіданні на 25.06.13, 09:40 год., ухвалу надіслано боржнику, Бабушкінському ВДВС, ДПІ у Бабушкінському р-ні, Державному реєстратору Управління з питань державної реєстрації юридичних та фізичних осіб підприємців, Дніпропетровському окружному адміністративному суду, Бабушкінському районному суду м. Дніпропетровська ( а.с.71-73; т.1).
Постановою господарського суду Дніпропетровської області від 09.04.2013 року боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, призначено ліквідатором банкрута Лейченко О.І., кандидатуру арбітражного керуючого Талана І.Р. відхилено, зобов'язано ліквідатора вчинити певні дії та інше ( а.с.77-79; т.1).
15.05.2013 року в газеті "Голос України" № 88 (5588) було здійснено публікацію оголошення про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Консалтингова група «Вікторі», м. Дніпропетровськ ( а.с.101; т.1).
21.06.2013 року до господарського суду надійшов ліквідаційний баланс станом на 21.01.2013 року та звіт ліквідатора ( а.с.97-117; т.1).
В ході здійснення ліквідаційної процедури встановлена та підтверджена заборгованість перед кредиторами:
1.Приватне підприємство «Електро-Лайф», м.Дніпропетровськ, у сумі 390757 грн.40 грн.
2. Державна податкова інспекція у Бабушкінському районі, м.Дніпропетровська у сумі 510 грн. 00 коп.
Ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 06.08.2013 року по справі № 904/2171/13 затверджено звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю «Консалтингова група «Вікторі», м.Дніпропетровськ, ліквідовано юридичну особу Товариство з обмеженою відповідальністю «Консалтингова група «Вікторі», м. Дніпропетровськ та припинено провадження у справі . Вказана ухвала є предметом апеляційного оскарження.
Ухвала суду про затвердження звіту ліквідатора, ліквідаційного балансу є за своєю правовою природою судовим рішенням, яке підсумовує хід ліквідаційної процедури, в якому необхідно повно відобразити обставини, що мають значення для даної справи (вчинення належних дій по виявленню активів та пасивів боржника, зокрема, виявлення ліквідатором кредиторів та дотримання їх процесуальних прав під час розгляду їх кредиторських вимог, доведення неможливості відновлення платоспроможності боржника внаслідок вжитих ліквідатором заходів, доведення неможливості задоволення вимог кредиторів в результаті здійснення ліквідаційної процедури). Висновки суду про встановлені обставини і їх правові наслідки повинні бути вичерпними, відповідати дійсності та підтверджуватися достовірними доказами, дослідженими в судовому засіданні.
Згідно до частин 1,2,5 статті 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" якщо вартості майна боржника - юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, така юридична особа ліквідується в порядку, передбаченому цим Законом. У разі виявлення зазначених обставин ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобов'язаний звернутися до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство такої юридичної особи.
Обов'язковою умовою звернення до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство є дотримання боржником порядку ліквідації юридичної особи відповідно до законодавства України.
За результатами розгляду заяви про порушення справи про банкрутство юридичної особи, майна якої недостатньо для задоволення вимог кредиторів, господарський суд визнає боржника, який ліквідується, банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру, призначає ліквідатора в порядку, встановленому цим Законом для призначення розпорядника майна. Обов'язки ліквідатора можуть бути покладені на голову ліквідаційної комісії (ліквідатора) незалежно від наявності у нього статусу арбітражного керуючого. Вирішення питання щодо визнання боржника банкрутом здійснюється в судовому засіданні, що проводиться не пізніше чотирнадцяти днів після порушення провадження у справі в загальному порядку, изначеному цим Законом.
Невиконання вимог, передбачених частиною першою цієї статті, є підставою для відмови у внесенні запису про ліквідацію юридичної особи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.
А отже необхідними передумовами для звернення до суду з заявою на підставі статті 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутство" є дотримання боржником вимог статей 105, 110, 111 Цивільного кодексу України, статті 60 Господарського кодексу України щодо порядку добровільної ліквідації, та вимог частини четвертої статті 11 Закону щодо наявності майна, достатнього для покриття судових витрат.
Зокрема, статтею 105 Цивільного кодексу України передбачено, що:
- учасники юридичної особи, суд або орган, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, зобов'язані негайно письмово повідомити про це орган, що здійснює державну реєстрацію, який вносить до єдиного державного реєстру відомості про те, що юридична особа перебуває у процесі припинення;
- учасники юридичної особи, суд або орган, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, призначають комісію з припинення юридичної особи (ліквідаційну комісію, ліквідатора тощо) та встановлюють порядок і строки припинення юридичної особи відповідно до цього Кодексу; виконання функцій комісії з припинення юридичної особи може бути покладено на орган управління юридичної особи;
- з моменту призначення комісії до неї переходять повноваження щодо управління справами юридичної особи; комісія виступає в суді від імені юридичної особи, яка припиняється;
- комісія з припинення юридичної особи поміщає в друкованих засобах масової інформації, в яких публікуються відомості про державну реєстрацію юридичної особи, що припиняється, повідомлення про припинення юридичної особи та про порядок і строк заявлення кредиторами вимог до неї. Цей строк не може становити менше двох місяців з дня публікації повідомлення про припинення юридичної особи;
- комісія вживає усіх можливих заходів щодо виявлення кредиторів, а також письмово повідомляє їх про припинення юридичної особи.
Згідно частини 1 статті 110 Цивільного кодексу України юридична особа ліквідується за рішенням її учасників або органу юридичної особи, уповноваженого на це установчими документами, в тому числі, у зв'язку із закінченням строку, на який було створено юридичну особу, досягнення мети, для якої її створено, а також в інших випадках, передбачених установчими документами.
Частиною 3 статті 110 Цивільного кодексу України встановлено, що якщо вартість майна юридичної особи є недостатньою для задоволення вимог кредиторів, юридична особа здійснює всі необхідні дії встановлені законом про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.
Відповідно до частини 1 статті 111 Цивільного кодексу України ліквідаційна комісія після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами складає проміжний ліквідаційний баланс, який містить відомості про склад майна юридичної особи, що ліквідується, перелік пред'явлених кредиторами вимог, а також про результати їх розгляду. Проміжний ліквідаційний баланс затверджується учасниками юридичної особи або органом, який прийняв рішення про ліквідацію юридичної особи.
Статтею 60 Господарського кодексу України, встановлено, що ліквідація суб'єкта господарювання здійснюється ліквідаційною комісією, яка утворюється власником (власниками) майна суб'єкта господарювання чи його (їх) представниками (органами), або іншим органом, визначеним законом, якщо інший порядок її утворення не передбачений цим Кодексом; орган (особа), який прийняв рішення про ліквідацію суб'єкта господарювання, встановлює порядок та визначає строки проведення ліквідації, а також строк для заяви претензій кредиторами, що не може бути меншим ніж два місяці з дня оголошення про ліквідацію; ліквідаційна комісія або інший орган, який проводить ліквідацію суб'єкта господарювання, вміщує в друкованих органах відповідно до Закону повідомлення про його ліквідацію та про порядок і строки заяви кредиторами претензій, а явних (відомих) кредиторів повідомляє персонально у письмовій формі у встановлені цим Кодексом чи спеціальним законом строки; одночасно ліквідаційна комісія вживає необхідних заходів щодо стягнення дебіторської заборгованості суб'єкта господарювання, який ліквідується, та виявлення вимог кредиторів, з письмовим повідомленням кожного з них про ліквідацію суб'єкта господарювання.
Ліквідаційна комісія оцінює наявне майно суб'єкта господарювання, який ліквідується, і розраховується з кредиторами, складає ліквідаційний баланс та подає його власнику або органу, який призначив ліквідаційну комісію. Достовірність та повнота ліквідаційного балансу повинні бути перевірені у встановленому законодавством порядку з обов'язковою перевіркою органом доходів і зборів, у якому перебуває на обліку суб'єкт господарювання.
Статтею 2 Закону України "Про державну податкову службу в Україні" передбачено, що завданнями органів державної податкової служби є здійснення контролю за додержанням податкового законодавства, правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати до бюджетів, державних цільових фондів податків і зборів (обов'язкових платежів), а також неподаткових доходів, установлених законодавством (далі - податки, інші платежі).
Відповідно до пункту 11.1.1 Порядку обліку платників податків і зборів, юридичній особі, крім військових частин, у разі прийняття рішення про припинення засновниками (учасниками) юридичної особи, уповноваженими органами чи судом, голові комісії з припинення (ліквідатору, ліквідаційній комісії тощо) чи особі, відповідальній за погашення грошових зобов'язань або податкового боргу платника податків у разі ліквідації платника податків, слід у 3-денний строк від дати внесення до Єдиного державного реєстру відомостей про те, що юридична особа перебуває у процесі припинення, подати в орган державної податкової служби, в якому платник податків перебуває на обліку, такі документи:
заяву про припинення платника податків за ф. N 8-ОПП (додаток 15), дата якої фіксується в журналі за ф. N 6-ОПП;
оригінал довідки за ф. N 4-ОПП;
копію розпорядчого документа (рішення) власника або органу, уповноваженого на те установчими документами про припинення;
копію розпорядчого документа про утворення комісії з припинення (ліквідаційної комісії).
Отже, на платника податків покладено обов'язок повідомити податкові органи про реорганізацію (ліквідацію) підприємства, шляхом подання заяви за формою № 8-ОПП, а податкові органи наділені правом проводити позапланові перевірки своєчасності, достовірності і повноти нарахування та сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) у випадку реорганізації (ліквідації) підприємств до внесення до Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи.
До заяви про порушення провадження у справі про банкрутство в порядку статті 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", головою ліквідаційної комісії Товариства з обмеженою відповідальністю «Консалтингова група «Вікторі» - Лейченко О.І. надані:
- Копія рішення № 2 єдиного учасника товариства про припинення Товаритсва з обмеженою відповідальністю «Консалтингова група «Вікторі» від 05.11.2012 року про припинення товариства шляхом його ліквідації, у зв'язку з відсутністю господарської діяльності ( а.с.7; т.1);
- Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб станом на 07.03.2013 рік № 715236 ( а.с.8-12; т.1);
- Копія заяви за формою 8-ОПП на адресу ДПІ у Бабушкінському районі з супроводжувальним листом ( а.с.19-20; том 1);
- Проміжний ліквідаційний баланс станом на 16.01.2013 року ( а.с.13-14; т. 1) та рішення № 3 від 18.01.2013 року голови ліквідаційної комісії про затвердження ліквідаційного балансу та звернення до суду із заявою про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю « Аскольд-1» та доручено голові ліквідаційної комісії Ваніну Ігорю Олександровичу виконати всі необхідні для цього дії, що передбачені чинним законодавством та видати необхідні довіреності на виконання зазначених повноважень;
- Лист голови ліквідаційної комісії боржника від 06.11.2012 року до Приватного підприємства «Електро-Лайф», м. Дніпропетровськ про прийняття рішення єдиного учасника товариства про ліквідацію Товариства з обмеженою відповідальністю «Консалтингова група «Вікторі» ( а.с.18; т.1);
- Бюлетень державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців № 230(30) 2012рік ( а.с.16; т.1).
Частиною 2 статті 17 Закону України « Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» передбачено, що в Єдиному державному реєстрі повинні міститись в тому числі такі відомості щодо юридичної особи:
- дані про перебування юридичної особи в процесі припинення, зокрема дата реєстрації рішення засновників ( учасників) або уповноважених ними органів про припинення юридичної особи, відомості про комісію з припинення (ліквідатора, ліквідаційну комісію, тощо);
- відомості про перебування юридичної особи у процесі припинення, зокрема про дату реєстрації рішення засновників (учасників) або уповноваженого ними органу про припинення юридичної особи; дату публікації у виданні спеціально уповноваженого органу з питань державної реєстрації повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи; персональний склад комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії), її голову, дату обрання (призначення) або дату обрання (призначення) ліквідатора; реєстраційні номери облікових карток платників податків всіх членів такої комісії (або відомості про серію та номер паспорта громадянина України або паспортного документа іноземця - для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);
- дата та номер запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи, підстава для його внесення;
- дата та номер запису про відміну державної реєстрації припинення юридичної особи, підстава для його внесення;
- відомості про строк, визначений засновниками (учасниками) юридичної особи, судом або органом, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, для заявлення кредиторами своїх вимог.
В наданому до матеріалів справи Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб від 07.03.2013 року № 16029579 міститься тільки дата запису : 06.11.2012 року про знаходження боржника у стані підприємницької діяльності за рішенням засновників.
Докази відправлення листа голови ліквідаційної комісії від 06.11.2012 року про ліквідацію боржника відповідно до статті 95 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» в матеріалах справи відсутні, а отже боржником не доведено виконання ним вимог частини 3 статті 60 Господарського кодексу України відносно персонального повідомлення про ліквідацію боржника явних ( відомих) кредиторів, а саме : Приватного підприємства «Електро-лайф».
Оголошення про припинення Товариства з обмеженою відповідальністю «Консалтингова група «Вікторі», м. Дніпропетровськ шляхом ліквідації розміщено в Бюлетні державної реєстрації від 30.10.2012року № 230 (30) 2012 ( а.с.16; т.1).
Як вбачається з матеріалів справи, ліквідатор виконуючи вимоги підпункту 11.1.1. пункту 11.1 Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 22.12.2010р. № 979, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30.12.2010року за № 1439/18734, заяву про припинення платника податків за формою № 8-ОПП від 07.11.2012 року направлено до Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська - 01.11.2012 року, про, що є відмітка податкової інспекції, але додані до заяви протокол загальних зборів учасників боржника датується - 05.11.2012 року, а сама заява форми № 8-ОПП датується - 07.11.2012 року, що виключає отримання Державною податковою інспекцією у Бабушкінському районі вказаних документів - 01.11.2012 року, у зв'язку з чим колегія суддів вважає, що вказані документи боржником взагалі не направлялись.
Проміжний ліквідаційний баланс затверджено 18.01.2013 року, що свідчить про неможливість його направлення для перевірки в податкову інспекцію , а оскільки включені до вимог кредиторів боржника 510 грн. податкового боргу виникли згідно матеріалів справи до прийняття рішення № 2 учасників товариства - 05.11.2012 року з причин відсутності господарської діяльності то Державна податкова інспекція була явним кредитором, вимоги якого повинні були внесені у проміжний баланс боржника, і який повинен був персонально повідомлений про припинення діяльності боржника.
Зазначене свідчить про те, що пасив боржника не міг бути повністю сформований, тому колегія суддів вважає, що боржник, звертаючись до суду із заявою про банкрутство, не здійснив всіх заходів по встановленню кредиторів і розміру кредиторської заборгованості.
На обов'язковість відповідного повідомлення органу державної податкової інспекції, а також необхідність врахування порядку виявлення кредиторів та встановлення повного обсягу кредиторської заборгованості у процедурі добровільної ліквідації при зверненні із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство боржника, що ліквідується власником, наголошено Верховним Судом України в постанові від 10.06.2008 року у справі № 15/682-б.
Як вже зазначалось вище, відповідно до частини 4 статті 11 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" заява про порушення провадження у справі про банкрутство подається боржником лише за наявності майна, достатнього для покриття судових витрат
Згідно наданих заявником до справи документів майно та грошові кошти у нього відсутні.
Відповідно до статті 43 Конституції України кожен має право на заробітну плату , не нижчу від визначеної законом.
Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.
Відповідно до частини 4 статті 11 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" заява про порушення провадження у справі про банкрутство подається боржником лише за наявності майна, достатнього для покриття судових витрат. У визначенні таких витрат слід враховувати, необхідність виплати винагороди арбітражному керуючому у мінімальному розмірі не менше ніж за дванадцять місяців його роботи, відшкодування витрат на публікацію оголошень у справі, судового збору, сплаченого кредиторами ( Інформаційний лист Вищого господарського суду України від 07.08.2013 року № 01-06/1149/2013 «Про внесення змін і доповнень до інформаційного листа Вищого господарського суду України від 28.03.2013 року № 01-06/606/2013 «Про Закон України « Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» ( у редакції Закону України від 22.12.2011 року № 4212-VI).
У проміжному ліквідаційному балансі станом на 16.01.2013 року ( а.с.13-14; том 1) відсутні відомості про наявність у боржника майна чи грошових коштів, достатніх для покриття витрат по процедурі банкрутства ( частина четверта статті 11 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом") .
А отже, відсутність у боржника майна, достатнього для покриття судових витрат, виключає можливість здійснення судом провадження у справі про банкрутство в силу приписів частини 4 статті 11 Закону про банкрутство.
Таким чином, ліквідаційною комісією боржника був порушений порядок добровільної ліквідації.
До заяви про порушення провадження у справі про банкрутство не додані документи, які повинні бути подані на момент звернення із такою заявою та які не можуть бути витребувані судом після порушення справи про банкрутство.
З огляду на викладене, оцінюючи докази в їх сукупності , колегія суддів вважає, що суд першої інстанції дійшов до невірного висновку про порушення справи про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю « Консалтингова група «Вікторі», м. Дніпропетровськ на підставі статті 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", у зв'язку з чим ухвала господарського суду Дніпропетровської області від 06.08.2013 року по справі № 904/2171/13 підлягає скасуванню, а провадження у справі підлягає припиненню.
Судовий збір за перегляд справи по апеляційній скарзі покладається на Товариство з обмеженою відповідальністю «Консалтингова група «Вікторі», м. Дніпропетровськ у відповідності зі статтею 49 Господарського процесуального кодексу України.
Керуючись ст.ст. 49,101-106 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
Апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області - задовольнити частково.
Ухвалу господарського суду Дніпропетровської області від 06.08.2013 року по справі № 904/2171/13 - скасувати.
Провадження у справі № 904/2171/13 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Консалтингова група «Вікторі» , м.Дніпропетровськ припинити.
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Консалтингова група «Вікторі», м.Дніпропетровськ в доход Спецфонду Державного бюджету України 573 грн. 50 коп. судового збору за розгляд апеляційної скарги в суді апеляційної інстанції.
Видачу наказу та його надсилання до органів стягнення доручити здійснити згідно зі статтями 116-117 Господарського процесуального кодексу України господарському суду Дніпропетровської області.
Копію цієї постанови направити державному реєстратору .
Матеріали справи направити до господарського суду Дніпропетровської області.
Постанова може бути оскаржена в касаційному порядку у двадцятиденний строк до Вищого господарського суду України.
Повний текст постанови підписаний 01.10.2013 року
Головуючий суддя О.М.Лисенко
Суддя О.В.Джихур
Суддя І.О.Вечірко