Справа №422/5253/13-ц
Провадження по справі №2/422/1107/2013
про залишення позовної заяви без руху
19 вересня 2013 року м.Перевальськ
Суддя Перевальського районного суду Луганської області Сініцин Е.М., розглянувши позовну заяву Публічного Акціонерного Товариства «Дельта Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,-
Публічне Акціонерне Товариство «Дельта Банк» звернулося до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Зазначена позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки подана з порушенням ст.ст.119,120 ЦПК України, а саме:
- відповідно до ч.2 п.5,6 ст. 119 ЦПК України, позивачем не викладено обставини, якими він обґрунтує свої вимоги та не зазначенні докази, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування;
- згідно затвердженого наказу Держспоживстандарту України від 07.04.2003 року за №55 про національний стандарт України Державна уніфікована система документації Уніфікована система організаційно - розпорядчої документації вимоги до оформлення документів ДСТУ 4163-2003, де відповідно до п.7 п.п.7.1 документи виготовляються на конторській друкарській машинці або за допомогою комп'ютерної техніки та мають розмір шрифту 12-14 друкарських пунктів, а в позовній заяві поданою позивачем документи на печатанні не відомим шрифтом.
Відповідно до ст. 121 ЦПК України позовна заява, подана без додержання вимог викладених у ст.119-121 ЦПК України підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 121 ЦПК України,суд
Позовну заяву Публічного Акціонерного Товариства «Дельта Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, залишити без руху.
Запропонувати позивачу виправити недоліки позовної заяви в термін, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання ухвали позивачем та роз'яснити, що в іншому випадку позовна заява вважатиметься неподаною і буде повернута позивачу.
Ухвала остаточна й оскарженню не підлягає.
Суддя Е.М. Сініцин