Номер справи 623/3366/13-п
Номер провадження 3/623/732/2013
20 вересня 2013 року суддя Ізюмського міськрайонного суду Харківської області Герцов О.М., розглянувши матеріали, які надійшли від начальника Ізюмського МВ Харківської області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, гр-нин України, не працюючий, до адміністративної відповідальності протягом року притягувався, мешкаючий за адресою: АДРЕСА_1
Ідентифікаційний номер НОМЕР_1
Тел.. НОМЕР_2
за ч.2 ст. 130 КУпАП,
Права, передбачені ст.268 КпАП України правопорушнику, роз”яснено.
21 серпня 2013 року ОСОБА_1 о 04-25 годині в м. Ізюмі по вул.. Соборній керував автомобілем ВАЗ 21063 н/з 42047ЕН перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, чим порушив п. п.2.5, 2.9-а Правил дорожнього руху України.
Викладений факт правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серія АБ2 № 502944 від 21.08.2013 року, поясненнями свідків та правопорушника.
Гр. ОСОБА_1 у судовому засіданні свою провину визнав у повному обсязі, просив суворо не карати.
Дії водія ОСОБА_1 вірно кваліфіковані за ч.2 ст. 130 КУпАП - оскільки водій керував транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння повторно протягом року.
При накладенні адміністративного стягнення відповідно до ст.33 КпАП України враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.
Дослідивши матеріали справи, взявши до уваги, що правопорушник не працюючий, до суду з'явився, вину визнав, щиро розкаявся, приходжу до висновку, що на правопорушника слід накласти адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.
Керуючись ст.ст. 30-1, 130, 284 ч.1 КпАП України, -
Визнати винним у скоєнні правопорушення ОСОБА_1 по ч.2 ст.130 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт строком на 50(п'ятдесят) годин.
Постанова можу бути оскаржена до апеляційного суду Харківської області протягом 10 днів з моменту проголошення.
Суддя : О.М.Герцов