Ухвала від 23.08.2013 по справі 540/203/13-а

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

23 серпня 2013 р. К/800/43411/13

УХВАЛА

Суддя Вищого адміністративного суду України Гончар Л.Я.

розглянувши матеріали касаційної скарги Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області на постанову Машівського районного суду Полтавської області від 10 квітня 2013 р. та ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 11 червня 2013 р. у справі № 540/203/13-а за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Машівському районі Полтавської області , Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області про визнання права на пенсію та зобов'язання призначити пенсію за віком на пільгових умовах , -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Управління Пенсійного фонду України в Машівському районі Полтавської області, Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області про визнання права на пенсію та зобов'язання призначити пенсію за віком на пільгових умовах.

Постановою Машівського районного суду Полтавської області від 10 квітня 2013 р., залишеною без змін ухвалою Харківського апеляційного адміністративного суду від 11 червня 2013 р., позов задоволено частково: скасовано рішення комісії при Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області від 20.12.2012 за №314 про відмову в підтвердженні періодів роботи ОСОБА_1 та рішення комісії з призначення пенсії Управління Пенсійного фонду України в Машівському районі від 11.01.2013 №1 про відмову в призначенні пенсії ОСОБА_1; зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області зарахувати ОСОБА_1 роботу трактористом в КСП "Оріль", в період з 01.01.1981 по 31.12.1994 та з 01.01.1996 по 31.12.1997, до стажу роботи, який дає право на пенсію на пільгових умовах відповідно до п. "в" ст.13 Закону України "Про пенсійне забезпечення"; у задоволенні інших позовних вимог відмовлено.

Головним управлінням Пенсійного фонду України в Полтавській області подано касаційну скаргу, в якій, посилаючись на допущені судами порушення норм матеріального та процесуального права, заявник просить скасувати ухвалені судові рішення судів першої та апеляційної інстанцій і ухвалити нове рішення.

Відповідно до пункту 5 частини 5 статті 214 КАС України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

За змістом цієї норми касаційна скарга повинна містити посилання на помилкове та/або неправильне застосування норм матеріального права при вирішенні справи та/або порушення судами норм процесуального права (у разі оскарження судового рішення по суті - пояснення, яким чином такі порушення вплинули на правильність вирішення справи).

Виходячи зі змісту касаційної скарги та оскаржуваних судових рішень, ця касаційна скарга є необгрунтованою, а викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки заявник не наводить підстав, які б дозволили вважати, що суд неправильно застосував норми матеріального або процесуального права.

Керуючись ст.ст. 211, 213, п.5 ч.5 ст. 214 КАС України, -

УХВАЛИВ:

Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області на постанову Машівського районного суду Полтавської області від 10 квітня 2013 р. та ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 11 червня 2013 р.

Копію ухвали разом з доданими до касаційної скарги матеріалами направити скаржнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Л.Я. Гончар

Попередній документ
33432309
Наступний документ
33432312
Інформація про рішення:
№ рішення: 33432311
№ справи: 540/203/13-а
Дата рішення: 23.08.2013
Дата публікації: 13.09.2013
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Вищий адміністративний суд України
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо:; управління, нагляду та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, у тому числі: