Справа № 531/1323/13-п
Провадження № 3/531/414/2013
іменем України
22 липня 2013 року суддя Карлівського районного суду Полтавської області Попов М.С., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає в ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, не працює, раніше не притягувався до адміністративної відповідальності,
ОСОБА_1 21.06.2013 року о 11:45 год. в м. Карлівка, Полтавської області, керував автомобілем ДЕО д.н.з.ВІ7943АВ під час руху не витримав безпечної дистанції в результаті чого здійснив наїзд на велосипедиста, що рухався в попутному напрямку. Своїми протиправними діями він порушив пункт 13.1 ПДР України.
В діях ОСОБА_1 є склад правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, оскільки він керував транспортним засобом і порушив правила дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортного засобу.
ОСОБА_1 в судовому засіданні свою вину визнав повністю та його вина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії АГ2 № 570849 від 03.07.2013 року.
При призначенні адміністративного стягнення береться до уваги характер правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, а також його ставлення до вчиненого.
Керуючись ст.ст. 283,284 КУпАП,
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 340 (триста сорок) гривень 00 (нуль) копійок.
Вилучене посвідчення водія на ім*я ОСОБА_1 - повернути власнику.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до апеляційного суду Полтавської області через Карлівський районний суд Полтавської області.
Суддя М.С.Попов