Ширяївський районний суд Одеської області
29.07.2013 Справа №: 518/1454/13-п
Провадженя № 3/518/667/2013
29 липня 2013 року смт Ширяєве
Суддя Ширяївського районного суду Одеської області Николайчука В.О., розглянувши справу про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, уродженця та мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 187 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
28 червня 2013 року громадянин ОСОБА_1, перебуваючи під адміністративним наглядом, біля 18 години знаходився в приміщенні кафе-бару «Гарячі страви», тобто порушив правила адміністративного нагляду повторно, так протягом року вже притягувався до адміністративної відповідальності за порушення правил адміністративного нагляду.
Правопорушник факт повторного порушення правил адміністративного нагляду визнав.
Факт правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення.
На підставі викладеного суддя вважає доведеним вину ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 187 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил адміністративного нагляду, вчинені правопорушни- ком повторно протягом року).
При призначенні міри покарання суд враховує обставини, які обтяжують та пом'якшують відповідальність, особу правопорушника.
Керуючись ст.ст. 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 187 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення і накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу на суму 170 (сто сімдесят) гривень.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Одеської області через Ширяївський районний суд протягом десяти днів з дня її винесення.
Подання апеляційної скарги чи протесту прокурора не зупиняє виконання постанови.
Суддя ____________