Постанова від 08.07.2013 по справі Б-39/27-09

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про визнання боржника банкрутом

"08" липня 2013 р. Справа № Б-39/27-09

вх. № 874/2-39

Суддя господарського суду Дзюба О.А.

при секретарі судового засідання Шаповалов О.В.

За участю представників сторін:

Представника ТОВ "Афаліна" - Чалий О.П. (директор)

Представника "ПАТ Райффайзен Банк Аваль" - Оборський Я.В., довіреність від 26.03.12р.

ФОП ОСОБА_5 (особисто)

ФОП ОСОБА_6 (особисто)

ФОП ОСОБА_1 (особисто)

Керуючого санацією - Кузьменко В.М., свідоцтво від 04.02.13р.

Розглянувши справу за заявою

ВАТ завод "Електромаш" м. Харків

до ВАТ завод "Електромаш" м. Харків

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду Харківської області від 22 квітня 2013 року призначено розгляд справи на 25 червня 2013 року; зобов'язано керуючого санацією надати суду повний звіт про здійснені ним санаційні заходи у відношенні боржника.

До канцелярії суду від ТОВ "Афаліна" надійшло клопотання (вх№ 24288) про долучення до матеріалів справи документів, в тому числі протокол засідання кредиторів від 20.12.12р. на якому обрано головою комітету кредиторів боржника ТОВ "Афаліна".

До канцелярії суду від представника "ПАТ Райффайзен Банк Аваль" супровідним листом (вх№ 23705) надійшов протокол зборів кредиторів від 20.12.12р., згідно якого обрано "ПАТ Райффайзен Банк Аваль" єдиним членом комітету кредиторів боржника.

Також, до канцелярії суду від ФОП ОСОБА_5 надійшло клопотання (вх№ 17829) про долучення до матеріалів справи документів, разом з протоколом загальних зборів кредиторів від 26.04.13р. на яких обрано головою комітету кредиторів - ФОП ОСОБА_5

Через канцелярію суду від "ПАТ Райффайзен Банк Аваль" надійшло клопотання (вх№ 18287) про визнання боржника банкрутом та призначення ліквідатором арбітражного керуючого Кузьменка В.М.

Від кредиторів ТОВ "Афаліна", ТОВ "Дельта" , ФОП ОСОБА_5 надійшли клопотання про визнання боржника банкрутом та призначення ліквідатором арбітражного керуючого Клочко О.М.

Також, через канцелярію суду від арбітражного керуючого Клочко О.М. надійшла заява (вх№ 23136) на участь у справі в якості ліквідатора боржника, разом з додатками.

В судовому засіданні 25 червня 2013 року судом встановлено, що всупереч приписам Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у справі було сформовано три окремих один від одного органів, що представляють інтереси усіх кредиторів у справі - комітетів кредиторів боржника, які прийняли на своїх засіданнях кожен своє рішення, стосовно подальшої долі боржника в процедурі банкрутства та запропонували суду різні кандидатури арбітражних керуючих на участь у справі в якості ліквідатора боржника.

Проте, оскільки у справі про банкрутство повноважним органом, який представляє інтереси усіх кредиторів у справі може бути тільки один комітет кредиторів, з метою недопущення порушення інтересів учасників процесу у справі, у відповідності до п. 3 ст. 16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ухвалою господарського суду Харківської області від 25 червня 2013 року зобов'язано керуючого санацією скликати та провести загальні збори кредиторів, що призначені судом на 04 липня 2013 року, на яких вирішити питання щодо складу комітету кредиторів, та подальшої долі боржника в процедурі банкрутства (прийняти обґрунтоване рішення, з посиланням на фактичні обставини, що привели до прийняття такого рішення, разом з протоколом засідання комітету кредиторів надати суду, для подальшого судового розгляду); відкладено розгляд справи на 08 липня 2013 року.

До канцелярії суду від керуючого санацією, на виконання вимог суду надійшов звіт (вх№ 24406) про здійснені заходи з санації боржника.

Також, через канцелярію суду від голови комітету кредиторів надійшло клопотання (вх№ 24344) про долучення до матеріалів справи витребуваних судом документів.

Всі зазначені докази судом прийняті, розглянуті та залучені до матеріалів справи.

В судовому засіданні кредитор - ФОП ОСОБА_5, пояснив суду, що 04 липня 2013 року відбулись призначені ухвалою господарського суду Харківської області від 25 червня 2013 року загальні збори кредиторів, на яких прийняті наступні рішення:

- припинити повноваження раніш обраних комітетів кредиторів;

- утворити комітет кредиторів з трьох осіб;

- обрано комітет кредиторів у складі ТОВ "Афаліна", ФОП ОСОБА_6 та ФОП ОСОБА_5

Згідно протоколу засідання комітету кредиторів від 04 липня 2013 року прийнято рішення обрати головою комітету кредиторів ФОП ОСОБА_5; прийнято рішення завершити процедуру санації боржника та перейти до процедури ліквідації ВАТ завод "Електромаш"; а також клопотати перед судом про призначення ліквідатором підприємства арбітражного керуючого Клочко О.М.

Присутні у засіданні суду кредитори ТОВ "Афаліна", ФОП ОСОБА_6 та ФОП ОСОБА_1 підтримали зазначене клопотання та просили суд його задовольнити.

Присутній у судовому засіданні представник "ПАТ Райффайзен Банк Аваль" просив суд розглянути клопотання банку (вх№ 18287) про визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури та призначення ліквідатором у справі арбітражного керуючого Кузьменка В.М.

Заслухавши присутніх у засіданні суду учасників процесу, розглянувши матеріали справи, суд зазначає наступне.

Відповідно до ст. 5 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", станом на момент порушення справи, провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.

Згідно п. 3 ст. 16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" збори кредиторів скликаються арбітражним керуючим за його ініціативою або ініціативою комітету кредиторів чи інших кредиторів, сума вимог яких складає не менше однієї третини всіх вимог, включених до реєстру вимог кредиторів, або за ініціативою однієї третини кількості голосів кредиторів.

Відповідно до п. 2 ст. 16 вказаного Закону - Збори кредиторів вважаються повноважними незалежно від кількості голосів кредиторів, які беруть участь у зборах, якщо всіх кредиторів було письмово повідомлено про час і місце проведення зборів відповідно до частини першої цієї статті. Кількість голосів кредиторів визначається відповідно до частини четвертої цієї статті.

Пунктом 5 ст. 16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" визначено, що до компетенції зборів кредиторів належить прийняття рішення про:

вибори членів комітету кредиторів;

визначення кількісного складу комітету кредиторів, визначення його повноважень, дострокове припинення повноважень комітету кредиторів або окремих його членів;

інші питання, передбачені цим Законом.

Згідно частин 6 - 8 ст. 16 зазначеного Закону:

Вибори комітету кредиторів проводяться за списком відкритим голосуванням більшістю голосів присутніх на зборах кредиторів, визначених відповідно до частини четвертої цієї статті.

Рішення про створення та склад комітету кредиторів направляється до господарського суду.

До компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення про:

вибори голови комітету;

скликання зборів кредиторів;

підготовку та укладення мирової угоди;

внесення пропозицій господарському суду щодо продовження або скорочення строку процедур розпорядження майном боржника чи санації боржника;

звернення до господарського суду з клопотанням про відкриття процедури санації, визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, припинення повноважень арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) та про призначення нового арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), надання згоди на укладення арбітражним керуючим значних угод боржника чи угод боржника, щодо яких є заінтересованість;

інші питання, передбачені цим Законом.

Та, відповідно до п. 9 ст. 16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", рішення зборів (комітету) кредиторів вважається прийнятим більшістю голосів кредиторів, якщо за нього проголосували присутні на зборах (комітеті) кредитори, кількість голосів яких визначається відповідно до частини четвертої цієї статті.

Призначивши проведення загальних зборів кредиторів та засідання комітету кредиторів суд керувався метою спільного обговорення всіма кредиторами питання щодо подальшої долі боржника в процедурі банкрутства та за для визначення кандидатури ліквідатора, що є найбільш професійною та компетентною для виконання ліквідаційної процедури.

Господарським судом встановлено, що як вбачається з представлених суду протоколів засідання зборів кредиторів та комітету кредиторів, всіх кредиторів повідомлено про час і місце проведення зборів кредиторів належним чином, заперечень з боку кредиторів до керуючого санації щодо скликання та проведення зборів кредиторів не висловлено, представник "ПАТ Райффайзен Банк Аваль" був присутній на означених засіданнях та відповідно ознайомлений з прийнятими рішеннями, у зв'язку з чим, суд дійшов висновку що загальні збори кредиторів та засідання комітету кредиторів, що відбулися 04 липня 2013 року є повноважними.

Зокрема, на загальних зборах кредиторів ВАТ завод "Електромаш" від 04 липня 2013 року прийнято рішення про припинення повноваження раніше обраних комітетів кредиторів та утворення нового, а на засіданні комітету кредиторів від 04 липня 2013 року прийнято рішення про завершення процедури санації боржника та переходу до процедури ліквідації ВАТ завод "Електромаш"; а також про призначення ліквідатором підприємства арбітражного керуючого Клочко О.М.

Представник ПАТ Райффайзен Банк Аваль" в судовому засіданні просив суд розглянути клопотання (вх№ 18287) про визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури та призначення ліквідатором у справі арбітражного керуючого Кузьменка В.М., що виконує обов'язки керуючого санацією боржника, проте письмових уточнень до означеного клопотання не надав.

Встановивши дані обставини господарський суд зазначає наступне:

Ухвалою господарського суду Харківської області від 05 лютого 2009 року у відповідності до ст. 53 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" по справі № Б-39/27-09 керуючим санацією боржника призначено голову директорів ВАТ завод "Електромаш" Койло Сергія Владиславовича.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 06 вересня 2010року затверджено план санації ВАТ завод "Електромаш", з урахуванням змін, що були затверджені на засіданні комітету кредиторів від 27 серпня 2010року, зобов'язано керуючого санацією виконати вимоги ухвал суду, у відповідності до ст.ст. 17-21, 53 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Ухвалою господарського суду Харківської області від 26 жовтня 2011року, у зв'язку з загибеллю керуючого санацією Койло С.В., задоволено клопотання голови комітету кредиторів та призначено керуючим санацією ВАТ завод "Електромаш" ОСОБА_10, якого зобов'язано виконати вимоги попередніх ухвал суду, щоквартально звітувати про хід виконання плану санації перед комітетом кредиторів, звіти разом з рішенням комітету, балансами боржника і іншою фінансовою звітністю надавати суду на десятий день після проведення засідання комітету кредиторів, а по закінченні строку санації представити комітету кредиторів та суду звіт керуючого санацією і всі документи згідно ст. 21 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Ухвалою господарського суду Харківської області від 17 травня 2012 року задоволено скаргу ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" на бездіяльність керуючого санацією ОСОБА_10; усунено Голову ради директорів боржника ОСОБА_10 від виконання обов'язків керуючого санацією ВАТ завод "Електоромаш"; усунено арбітражного керуючого ОСОБА_11 від виконання обов'язків розпорядника майна ВАТ завод "Електоромаш"; призначено керуючим санацією боржника - арбітражного керуючого Кузьменко Василя Миколайовича, якого зобов'язано виконати вимоги попередніх ухвал суду та всі дії передбачені ст.ст. 17-21 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Згідно ч.8 , ч.9 ст.13 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" розпорядник майна зобов'язаний аналізувати фінансову, господарську та інвестиційну діяльність боржника, його становище на товарних ринках.

Відповідно до п.п. 1-5 ст. 21 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" :

За п'ятнадцять днів до закінчення санації, а також за наявності підстав для дострокового припинення санації керуючий санацією зобов'язаний надати комітету кредиторів письмовий звіт і повідомити членів комітету кредиторів про час і місце проведення засідання комітету кредиторів.

Одночасно із звітом керуючий санацією вносить до комітету кредиторів одну з пропозицій:

про прийняття рішення про дострокове припинення процедури санації у зв'язку з відновленням платоспроможності боржника;

про прийняття рішення щодо припинення процедури санації і укладення мирової угоди;

про звернення до господарського суду з клопотанням про продовження процедури санації;

про звернення до господарського суду з клопотанням про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

Звіт керуючого санацією має бути розглянутий комітетом кредиторів не пізніше десяти днів від дати його надходження.

За наслідками розгляду звіту керуючого санацією комітет кредиторів приймає рішення про звернення до господарського суду з клопотанням щодо:

припинення процедури санації у зв'язку з виконанням плану санації і відновленням платоспроможності боржника;

продовження встановленого строку процедури санації;

припинення процедури санації, визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури;

припинення процедури санації і укладення мирової угоди.

У разі виникнення обставин, що є підставою для припинення процедури санації, комітет кредиторів може прийняти відповідне рішення за відсутності звіту керуючого санацією.

Відповідно до наданих керуючим санацією звітів, затверджений у даній справі план санації боржника, передбачав довгостроковий графік погашення кредиторської заборгованості шляхом помісячних виплат грошових коштів кредиторам згідно реєстру. Прибуток боржник отримував від проведення підприємницької діяльності яка полягала у передачі в оренду комерційної нерухомості . Проте, починаючи з червня 2012 року на рахунки ВАТ завод "Електоромаш" перестали надходити грошові кошти, що пов'язано з припиненням орендних правовідносин з суб'єктами господарювання.

У зв'язку з зазначеним, враховуючи великий обсяг заборгованості боржника перед кредиторами, відсутність коштів на рахунках підприємства та перспективних планів щодо відновлення його економічного стану, керуючим санацією зроблено висновок про неможливість відновлення платоспроможності боржника через процедуру санації.

Зазначений висновок доведено кредиторам на засіданнях комітету кредиторів, у зв'язку з чим, останніми прийнято рішення про звернення до суду з клопотанням про припинення процедури санації у справі, визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

Відповідно до п.8 ст. 16 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом до компетенції комітету кредиторів відноситься звернення до господарського суду з клопотанням про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

У відповідності до п.4. ст. 205 Господарського кодексу України передбачено, що у разі неплатоспроможності суб'єкта господарювання через недостатність його майна для задоволення вимог кредиторів він може бути оголошений за рішенням суду банкрутом. Умови, порядок та наслідки оголошення суб'єкта господарювання банкрутом встановлюється цим Кодексом та іншими законами. Таким Законом, норми якого щодо умов, порядку та наслідків визнання банкрутом є спеціальними, передбачені в Законі України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.

Згідно п. 1 ст. 22 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", у випадках, передбачених цим Законом, господарський суд приймає постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру.

Відповідно до п. 1 ст. 24 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", у постанові про визнання боржника банкрутом господарський суд відкриває ліквідаційну процедуру, призначає ліквідатора в порядку, передбаченому для призначення керуючого санацією.

Господарський суд має право призначити ліквідатором особу, яка виконувала повноваження розпорядника майна або (та) керуючого санацією боржника.

Враховуючи викладене і те, що фінансовий стан підприємства за час, який пройшов з моменту порушення провадження по справі і введення мораторію, не поліпшується, майже на протязі року не виконується передбачений планом санації порядок погашення кредиторських вимог, на рахунках боржника відсутні грошові кошти, господарський суд погоджується із рішенням прийнятим на засіданні комітету кредиторів, стосовно необхідності визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, при таких обставинах суд вважає за необхідне визнати боржника банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру.

Щодо наданих суду кандидатур арбітражних керуючих Кузьменко В.М. та Клочко О.М. суд зазначає наступне.

Право запропонувати кандидатуру ліквідатора мають кредитори боржника абз.2 п.2 ст.17 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом"), Державний орган з питань банкрутства для державних підприємства (ч.2.ст.2 Закону) та інші учасники провадження, які беруть участь у провадженні у справі про банкрутство (ст. 1 Закону).

Однак, остаточне рішення щодо вибору кандидатури ліквідатора та його призначення приймає суд, беручи до уваги всі пропозиції сторін та учасників провадження, та досліджуючи професійні якості кандидатів на цю посаду, відсутність зацікавленості особи стосовно боржника та кредиторів.

Відповідно до п. 1 ст. 3-1 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", якщо інше не передбачено цим Законом, арбітражним керуючим (розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором) може бути призначено фізичну особу - суб'єкта підприємницької діяльності, яка має вищу юридичну або економічну освіту, володіє спеціальними знаннями та не є зацікавленою особою щодо боржника і кредиторів.

Згідно п. 3 ст. 3-1 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" - Арбітражними керуючими не можуть бути призначені: особи, які згідно з цим Законом вважаються заінтересованими; особи, які мають конфлікт інтересів, - особи, в яких виникає суперечність між особистими інтересами та повноваженнями арбітражного керуючого, що може вплинути на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, а також на вчинення чи не вчинення дій під час виконання повноважень арбітражного керуючого; особи, які здійснювали раніше управління цим боржником - юридичною особою, за винятком випадків, коли з дня усунення цієї особи від управління зазначеним боржником минуло не менше трьох років, якщо інше не встановлено цим Законом; особи, яким заборонено здійснювати цей вид підприємницької діяльності або займати керівні посади; особи, які мають судимість за вчинення корисливих злочинів.

До призначення арбітражним керуючим особа має подати до господарського суду заяву, в якій зазначається, що вона не належить до жодної категорії вищезазначених осіб.

Також, суд має зазначити, що незважаючи на наявність права кредиторів запропонувати кандидатуру ліквідатора, остаточно питання про обрання та призначення кандидатури ліквідатора відповідного боржника у будь-якому випадку розглядає та вирішує господарський суд, який здійснює правосуддя у справах про банкрутство.

При наявності декількох кандидатур на посаду ліквідатора право вибору арбітражного керуючого належить виключно суду, який здійснює правосуддя у справах про банкрутство. При цьому, суд як орган судової влади не пов'язаний з доводами учасників провадження і повинен розглянути кожну кандидатуру, звертаючи увагу на професійні якості кандидатів, відсутність зацікавленості особи стосовно боржника та кредиторів та враховуючи освіту, досвід, показники роботи у попередніх справах, наявність у нього організаційних та технічних можливостей виконувати обов'язки ліквідатора у конкретній справі, страхування відповідальності арбітражного керуючого та інші обставини, які свідчать про здатність кандидата належним чином виконувати обов'язки передбачені Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Такої самої правової позиції дотримується Харківський апеляційний господарський суд у своїй постанові від 23 січня 2013 року по справі №Б-39/189-08.

Судом встановлено, що арбітражним керуючим Кузьменко В.М. відповідна письмова заява на участь у даній справі в якості ліквідатора боржника до суду не подана, матеріали справи містять лише клопотання ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" про призначення у справі Кузьменко В.М., що виконує обов'язки керуючого санацією ліквідатором ВАТ завод "Електромаш" та в судовому засіданні керуючий санацією надав усну згоду на участь у справі.

Натомість, арбітражним керуючим Клочко О.М. представлена суду, у встановленому порядку заява про участь у справі про банкрутство, в якій розгорнуто викладені відомості щодо освіти, професійної діяльності, досвіду роботи та технічно - організаційних можливостей арбітражного керуючого. Крім того, суду надані Акти планових та позапланових перевірок діяльності арбітражного керуючого Клочко О.М., згідно висновків котрих порушень Клочко О.М. ліцензійних умов не встановлено. Також, судом звернуто увагу на те, що відповідальність арбітражного керуючого Клочко О.М. перед третіми особами застрахована за договором добровільного страхування відповідальності професійної діяльності від 21 лютого 2013 року на суму 344100,00 грн.,

Врахувавши зазначене, а також те, що на повноважному засіданні комітету кредиторів прийнято рішення клопотати перед судом про призначення у справі ліквідатором Клочко О.М., суд дійшов висновку заяву арбітражного керуючого Клочко О.М., в якій він сповістив про те, що порушень законодавства при виконанні обов'язків арбітражного керуючого і порушень строків подання інформації за час виконання своїх обов'язків не має, не є заінтересованою особою стосовно боржника та кредиторів відповідно до ст.ст.1, 3-1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", не є особою якій заборонено здійснювати цей вид підприємницької діяльності або займати керівні посади, не має судимості за вчинення корисливих злочинів, задовольнити та призначити ліквідатором ВАТ завод "Електромаш" арбітражного керуючого Клочко Олександра Миколайовича, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, адреса: 61051, АДРЕСА_1, (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № НОМЕР_2 від 22.03.13р.).

Керуючись ст.ст. 3-1, 16, 22-32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

1. Визнати Відкрите акціонерне товариство завод "Електромаш", код 05405581, зареєстроване Виконавчим комітетом Харківської міської ради 24.09.1996 р. за № 1 480 102 0000 002501, місцезнаходження: 61038, м. Харків, вул. Академіка Павлова, буд. 82 - банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру.

2. З дня прийняття постанови підприємницька діяльність банкрута припиняється, строк виконання всіх грошових зобов'язань, та зобов'язань щодо сплати податків і обов'язкових платежів вважається таким, що настав, припиняється нарахування неустойки, процентів та інших економічних санкцій по всіх видах заборгованості, вимоги за зобов'язаннями банкрута, що виникли під час проведення процедур банкрутства, пред'являються в межах ліквідаційної процедури. Керівник банкрута звільняється з роботи у зв'язку з банкрутством підприємства, про що робиться запис у його трудовій книжці. Припиняються повноваження органів управління банкрута і повноваження власників майна.

Скасовуються арешти накладені на майно боржника і інші обмеження щодо розпорядження майном боржника. Накладання нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.

3. Призначити ліквідатором боржника арбітражного керуючого Клочко Олександра Миколайовича, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, адреса: 61051, АДРЕСА_1, (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № НОМЕР_2 від 22.03.13р.).

4. Зобов'язати ліквідатора відповідно до п.3,5 ст. 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" опублікувати відомості про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, закрити всі рахунки банкрута в установах банку і відкрити або переоформити один основний рахунок для проведення розрахунків з кредиторами, виконати інші дії передбачені ст.ст. 25 - 32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", надавати комітету кредиторів і суду щомісячно звіти про хід ліквідаційної процедури, про фінансове становище і майно боржника, використання коштів банкрута.

5. Зобов'язати ліквідатора в строк до 08 січня 2014 року виконати ліквідаційну процедуру, надати суду обґрунтований звіт про виконану роботу, всі докази, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, у тому числі акти інвентаризації майна, акти оцінки майна, звіт про виплачені кредиторам кошти, договори купівлі-продажу майна банкрута, довідки установ банку про закриття рахунків банкрута, копію повідомлення органу Державної податкової служби про закінчення ліквідаційної процедури, копію повідомлення Пенсійного фонду і копію повідомлення Центру зайнятості про закінчення ліквідаційної процедури, довідку архіву про прийняття документів, які підлягають довгостроковому зберіганню, акт знищення печатки та штампу банкрута, оригінали установчих документів і свідоцтва про державну реєстрацію, докази, що свідчать про стягнення дебіторської заборгованості банкрута або докази, що свідчать про неможливість стягнення дебіторської заборгованості, довідку банку про рух грошових коштів по поточному рахунку ліквідатора за весь час роботи ліквідатора банкрута, баланси підприємства за весь час роботи ліквідатора, протоколи засідань комітету кредиторів і протоколи загальних зборів кредиторів, затверджений комітетом кредиторів звіт про оплату послуг, відшкодування витрат ліквідатора, ліквідаційний баланс інші документи, що свідчать про виконану ліквідатором роботу по ліквідації банкрута.

6. Постанову суду надіслати комітету кредиторів, боржнику, ліквідатору, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору, ДВС за місцезнаходженням боржника.

Суддя Дзюба О.А.