83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46
24.03.09 р. Справа № 36/60
Господарський суд Донецької області у складі головуючого судді Н.В.Будко, при секретарі судового засідання І.О.Губенко, розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Виробниче комерційне підприємство технологічного обладнання» м.Слов»янськ, до Відкритого акціонерного товариства «Краматорський цементний завод «Пушка» м.Краматорськ, про стягнення 16 200грн. 00коп.
За участю:
Представників сторін:
Від позивача: не з'явився;
Від відповідача: не з'явився;
Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю Виробниче комерційне підприємство технологічного обладнання» м.Слов»янськ, звернувся до господарського суду Донецької області з позовом до відповідача, Відкритого акціонерного товариства «Краматорський цементний завод «Пушка» м.Краматорськ, про стягнення 16 200грн. 00коп.
Під час розгляду спору позивач надав суду письмову заяву №0920-02/27 від 27.02.09р., якою відмовився від позову у зв'язку з мирним врегулюванням спору та погашенням заборгованості.
Судом перевірені повноваження особи, яка підписала заяву про відмову від позовних вимог, щодо вчинення дій, передбачених ст. 80 Господарського процесуального кодексу України та роз'яснені наслідки відмови від позову.
Оскільки позивач скористався своїм правом на відмову від позову і ця відмова від позову не порушує прав та охоронюваних законом інтересів інших осіб та не суперечить законодавству, господарський суд приймає відмову позивача від позову та припиняє провадження по справі.
Керуючись ст.ст.78, 80 п.4, 86 Господарського процесуального кодексу України суд,-
Припинити провадження по справі №36/60 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Виробниче комерційне підприємство технологічного обладнання» м.Слов»янськ, до Відкритого акціонерного товариства «Краматорський цементний завод «Пушка» м.Краматорськ, про стягнення 16 200грн. 00коп.
Суддя Будко Н.В.
.