Рішення від 21.03.2013 по справі 1601/14269/2012

Справа № 1601/14269/2012

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21.03.2013 року

Автозаводський районний суд м. Кременчука в складі:

головуючого судді - Савічева В.О.

при секретарі - Штепа О.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Кременчуці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу

ВСТАНОВИВ:

Позивач ОСОБА_1 в листопаді 2012 року звернувся в суд з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, вказуючи, що 30.08.2003 року зареєстрував шлюб з відповідачкою. Шлюб у сторін перший. Від даного шлюбу мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та доньку Алісу, ІНФОРМАЦІЯ_2 Шлюбні відносини з відповідачкою припинені з листопада 2012 року по причині різних поглядів на життя. Це призвело до повної відчуженості та втрати одне до одного почуттів взаємоповаги. Тому просив суд розірвати шлюб між ним та відповідачкою, місце проживання дітей визначити з матір»ю.

В судовому засіданні позивач підтримав позовні вимоги і просив їх задовольнити.

Відповідачка в судовому засіданні не заперечувала проти позову, прізвище після розірвання шлюбу просила встановити ОСОБА_2.

Суд, розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення сторін, дав повну оцінку зібраним по справі доказам у їх сукупності, вважає, що позов обґрунтований і підлягає задоволенню.

В судовому засіданні достовірно встановлено, що позивач 30.08.2003 року зареєстрував шлюб з відповідачкою. Шлюб у сторін перший. Від даного шлюбу мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та доньку Алісу, ІНФОРМАЦІЯ_2 Шлюбні відносини з відповідачкою припинені з листопада 2012 року по причині різних поглядів на життя і з цього часу сторони ніяких сімейних стосунків не підтримують. Небажання підтримувати сімейні стосунки викликане не випадковими причинами і підтверджено в судовому засіданні вагомими доводами. Сторонам надавався строк на примирення, але примирення не відбулося.

Згідно ст.ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути поданий одним з подружжя, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Керуючись ст.ст. 14, 57-59, 208,209,212-215,218 ЦПК України, ст.ст. 104,105,110, 112 Сімейного кодексу України, суд -

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 - задовольнити.

Шлюб зареєстрований 30.08.2003 року в Кременчуцькому міському відділі РАГС Полтавського обласного управління юстиції, актовий запис № 753 між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3 та ОСОБА_1 / дошлюбне прізвище Качурова/ ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_4 - розірвати.

Після розірвання шлюбу прізвище відповідача ОСОБА_2 встановити - ОСОБА_2.

Місце проживання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та доньки Аліси, ІНФОРМАЦІЯ_2 визначити з матір»ю, ОСОБА_2

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Полтавської області через міськрайонний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення. Апеляційна скарга, подана після закінчення строків апеляційного оскарження, залишається без розгляду, якщо апеляційний суд за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку.

Суддя:

Попередній документ
32499692
Наступний документ
32499694
Інформація про рішення:
№ рішення: 32499693
№ справи: 1601/14269/2012
Дата рішення: 21.03.2013
Дата публікації: 22.01.2014
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Автозаводський районний суд м. Кременчука
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із сімейних правовідносин; Спори, що виникають із сімейних правовідносин про розірвання шлюбу