Справа № 459/2162/13-ц
12 липня 2013 року Червоноградський міський суд Львівської області
в складі: головуючого - судді Новосад М. Д.
при секретарі Смолій О.Я.
з участю: представника позивачки ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Червонограді цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до Виконавчого комітету Червоноградської міської ради, з участю третіх осіб: КП «Червонограджитлокомунсервіс», ДКП «Червоноградське МБТІ» про визнання права власності на побудований балкон,-
Відповідно до ст.209 ЦПК України складання повного рішення слід відкласти на п'ять днів.
Керуючись ст.ст. 10, 30, 60, 209, 212- 215, 218 ЦПК України, суд, -
Позов ОСОБА_2 до Виконавчого комітету Червоноградської міської ради, з участю третіх осіб: КП «Червонограджитлокомунсервіс», ДКП «Червоноградське МБТІ» про визнання права власності на побудований балкон - задовольнити.
Визнати за ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ПІН:НОМЕР_1, право власності на побудований балкон розмірами 5,95 х 1,15 м., після реконструкції квартири АДРЕСА_1.
Рішення вступає в законну силу через десять днів з дня проголошення, якщо не подано апеляційну скаргу.
Апеляційна скарга може бути подана до апеляційного суду Львівської області протягом 10-ти діб з часу проголошення рішення, а особами, які не були присутні під час його проголошення, протягом цього ж строку з дня отримання копії рішення.
Суддя: М. Д. Новосад