Справа № 1328/7740/12
"09" липня 2013 року Шевченківський районний суд м.Львова у складі:
головуючої - судді ЛУЦІВ-ШУМСЬКОЇ Н.Л.
при секретарі ТИМКОВИЧ С.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Львові кримінальну справу про обвинувачення
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, уродженця с.Желдець Кам'янко-Бузького району Львівської області, з середньою освітою, одруженого, пенсіонера, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, раніше несудимого,
за ч.1 ст.125 КК України,
ОСОБА_1 обвинувачується потерпілим ОСОБА_2 в тому, що 06.07.2012р. близько 16.00год, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, на автомобільній стоянці в м.Львові на розі вулиць Лінкольна та Промислової він підійшов до ОСОБА_2 та почав йому погрожувати, нецензурно висловлюватися, ударом збив його з ніг та почав наносити йому удари ногами по всьому тілу. Це побиття тривало близько 2-х хвилин. Після цього ОСОБА_2 викликав швидку медичну допомогу, однак від госпіталізації відмовився.
Згідно Акту судово-медичного дослідження №1542 від 13.07.2012р. у ОСОБА_2 виявлено: синці на лівому плечі, в ділянках обох колінних суглобів, садна на лівій руці, пляму шкіри, яка може бути слідом загоєного садна на лівій нозі. Вказані ушкодження утворилися від дії тупих предметів, могли виникнути за 7-10 діб до огляду і відносяться до легкого тілесного ушкодження.
В ході розгляду справи на адресу суду надійшла заява від сина обвинуваченого ОСОБА_1 - ОСОБА_4, 1979р.н., про долучення до матеріалів справи копії свідоцтва про смерть ОСОБА_1, з клопотанням про закриття кримінальної справи відносно останнього у зв'язку з його смертю.
Потерпілий ОСОБА_2 в судове засідання не з'явився, хоча був повідомлений про дату та час судового засідання. Суд вважає за можливе вирішити дане питання у його відсутності.
Підсудний ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_2 помер, що стверджується свідоцтвом про смерть від 27.05.2013 року, серія НОМЕР_1.
Відповідно до п. 8 ч.1 ст. 6 КПК України, кримінальну справу не може бути порушено, а порушена справа підлягає закриттю щодо померлого, за винятком випадків, коли провадження в справі є необхідним для реабілітації померлого або відновлення справи щодо інших осіб за нововиявленими обставинами.
За таких обставин, суд вважає, що справа підлягає закриттю у зв'язку зі смертю підсудного.
Керуючись п.8 ч.1 ст.6, ст.273 КПК України, суд, -
Кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1 за ч.1 ст.125 КК України - провадженням закрити у зв'язку з його смертю.
На постанову протягом семи днів з дня її винесення може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Львівської області через Шевченківський районний суд м.Львова.
Суддя Луців-Шумська Н. Л.