Постанова від 14.03.2013 по справі 686/1392/13-а

Справа № 686/1392/13- а

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 березня 2013 року

Хмельницький міськрайонний суд в складі:

головуючої судді - Спірідонової Т.В.,

при секретарі - Лясота Т.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Хмельницькому справу за адміністративним позовом Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради до ОСОБА_1 про повернення надмірно виплачених коштів,

встановив:

Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради звернувся з позовом та вказав, що ОСОБА_1 було призначено допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. 21.05.2012 року ОСОБА_1 звернулася з заявою до начальника управління праці та соціального захисту населення з заявою, в якій повідомила про вихід на роботу з 01.05.2012 року. Оскільки відповідач вийшла на роботу 01.05.2012р., а повідомила 25.05.2012 року їй надмірно виплачені бюджетні кошти. Просить стягнути з відповідача ОСОБА_1 на користь Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради надмірно виплачені кошти у сумі 260грн.

Представник позивача- Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради повідомлений належним чином про час і місце слухання справи, у судове засідання не з'явився, подав заяву про слухання справи у відсутності представника позивача.

Відповідач повідомлена належним чином про час і місце слухання справи, у судове засіданні не з'явилася, причини неявки не повідомила.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню.

Судом встановлено, що відповідачу ОСОБА_1 призначено допомогу по догляду за сином ОСОБА_2, 03.11.2009р.н., до досягнення ним трьохрічного віку з 24.12.2009р. по 03.11.2012р.

Відповідно до наказу ТОВ «ФОЗЗІ-ФУД» №90/МЗХ51к від 03.05.2012 року ОСОБА_1 приступила до виконання трудових обов'язків з 01.05.2012р., перервавши відпустку по догляду за дитиною до 3 років.

За період травень- червень 2012р. ОСОБА_1 отримала допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку на загальну суму 260грн.

Вказані обставини підтверджуються рішенням про призначення допомоги від 15.06.2012р., наказом ТОВ «ФОЗЗІ-ФУД» №90/МЗХ51к від 03.05.2012р., актом перевірки правильності нарахування допомоги від 15.06.2012р., заявою ОСОБА_1 про припинення виплати допомоги.

Згідно до п.п.1,2 п.49 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 року «Про затвердження порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми» особи, яким виплачується державна допомога сім'ям з дітьми, зобов'язані повідомити органи, що призначають і виплачують зазначену допомогу, про зміну всіх обставин, що впливають на виплату державної допомоги (зміни у складі сім'ї, перевищення середньомісячного сукупного доходу сім'ї тощо) . Суми державної допомоги сім'ям з дітьми, виплачені надміру внаслідок зловживань з боку громадян (у результаті подання документів із свідомо неправдивими відомостями, неподання відомостей про зміни у складі сім'ї, приховування обставин, які впливають на призначення і виплату державної допомоги тощо), стягуються згідно із законом.

На підставі вищевикладеного з ОСОБА_1 на користь Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради слід стягнути надмірно виплачені кошти у сумі 260грн.

Керуючись ст. ст. 11, 17, 70, 71, 158-163, 167 КАС України, п.п.1,2 п.49 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 року «Про затвердження порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми», суд

постановив :

Позов задовольнити

Стягнути з ОСОБА_1 на користь Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради надміру виплачені кошти у сумі 260грн.

Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір у сумі 114грн.70коп. в дохід держави.

Апеляційна скарга на постанову подається до Вінницького апеляційного адміністративного суду через Хмельницький міськрайонний суд. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Суддя

Попередній документ
32182376
Наступний документ
32182378
Інформація про рішення:
№ рішення: 32182377
№ справи: 686/1392/13-а
Дата рішення: 14.03.2013
Дата публікації: 21.01.2014
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо: