Постанова від 30.05.2013 по справі 173/1226/13-п

Справа № 173/1226/13-п

Провадження № 3/173/315/2013

ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 травня 2013 р. м. Верхньодніпровськ

30 травня 2013 року суддя Верхньодніпровського районного суду Дніпропетровської області Бурхан С.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Верхньодніпровську, матеріал, який надійшов від ДАІ Дніпропетровської області відносно

ОСОБА_1

ІНФОРМАЦІЯ_1;

місце проживання: ІНФОРМАЦІЯ_2 А; місце роботи: не працює

у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КпАП України.

встановив:

06.05.2013 року о 02 годині 20 хвилин по вул. Гагаріна, м. Верхньодніпровськ, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська область, водій ОСОБА_1 керував автомобілем НОМЕР_1 з явними ознаками алкогольного сп'яніння (запах алкоголю з порожнини рота, невиразна мова, почервоніння очей). Від медичного огляду в установленому законом порядку в присутності двох свідків відмовився.

Дослідивши матеріали справи та з'ясувавши інші обставини справи, вважаю, що вина гр. ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП, повністю підтверджується, зібраними і дослідженими матеріалами справи, зокрема:

1) протокол про адміністративне правопорушення в якому вказані обставини правопорушення (аркуш справи 3);

2) пояснення свідка ОСОБА_2 в присутності якого, водій ОСОБА_1 на вимогу працівників міліції відмовився від проходження у встановленому порядку медичного огляду для встановлення стану алкогольного сп'яніння (аркуш справи 6);

3) пояснення свідка ОСОБА_3 в присутності якого, водій ОСОБА_1 на вимогу працівників міліції відмовився від проходження у встановленому порядку медичного огляду для встановлення стану алкогольного сп'яніння (аркуш справи 7);

4) рапорт ст. інспектора ВДАІ Верхньодніпровського РВ ГУМВС України в Дніпропетровській області ст. лейтенанта міліції ОСОБА_4, де вказано, що ним затриманий гр. ОСОБА_1, який керував автомобілем НОМЕР_1 з явними ознаками алкогольного сп'яніння (запах алкоголю з порожнини рота, невиразна мова, почервоніння очей). Від медичного огляду в установленому законом порядку в присутності двох свідків відмовився так як не заперечував факт вживання спиртних напоїв (аркуш спави 5).

Відповідно до ст.33 КпАП України, накладене адміністративне стягнення в кожному конкретному випадку має бути необхідним і достатнім для виправлення правопорушника та попередження вчинення ним нових правопорушень, суддя враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан правопорушника відсутність обставин, що обтяжують відповідальність, та вважає за необхідне накласти на ОСОБА_1 стягнення у вигляді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів в межах, передбачених санкцією ч.1 ст.130 КУпАП.

На підставі викладеного та керуючись ст.283 КпАП України.

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні правопорушення передбаченого ч.1 ст.130 КпАП України, та притягти до адміністративної відповідальності у вигляді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів строком на 2 роки.

На постанову може бути подано апеляційну скаргу до Дніпропетровського апеляційного суду на протязі 10 днів.

Постанова набуває законної чинності з 10.06.2013 року

Суддя С.М. Бурхан

Попередній документ
31742554
Наступний документ
31742556
Інформація про рішення:
№ рішення: 31742555
№ справи: 173/1226/13-п
Дата рішення: 30.05.2013
Дата публікації: 20.01.2014
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Верхньодніпровський районний суд Дніпропетровської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції