Справа № 495/3716/13-к
20.05.2013 м. Білгород-Дністровський
Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області
у складі: головуючого одноособово судді Боярського О.О.
при секретарі: Рачицькій І.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Білгород-Дністровський Одеської області заяву судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області Акулової М.І. про самовідвід від розгляду скарги ОСОБА_1 у порядку ст. 303 КПК України про закриття кримінального провадження за ст. 358 ч. 1 КК України,
Відповідно до протоколу розподілу справ згідно ст. 35 КПК України скарга ОСОБА_1 у порядку ст. 303 КПК України про закриття кримінального провадження за ст. 358 ч. 1 КК України, була передана на розгляд судді Акулової М.І.
08.05.2013 року суддя Акулова М.І. заявила самовідвід у зв'язку з неможливістю розгляду скарги ОСОБА_1, посилаючись на те, що 18.05.2010 року у справі №4-120/10 вирішувала питання по скарзі ОСОБА_2 та ОСОБА_3 по факту порушення кримінальної справи за ч. 1, 3 ст. 358 КК України, а саме підроблення документів, які стосуються земельної діляники АДРЕСА_1. Постановою від 18.05.2010 року в задоволенні скарги було відмовлено.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 75 КПК України слідчий суддя не може брати участь у кримінальному провадженні за наявності інших обставин, які викликають сумнів у його неупередженності.
Згідно ч. 1 ст. 80 КПК України, за наявності підстав, передбачених статтями 75-79 КПК України, слідчий суддя, суддя, присяжний, прокурор, слідчий, захисник, представник, експерт, спеціаліст, перекладач, секретар судового засідання зобов'язані заявити самовідвід.
Вивчивши заяву про самовідвід та ознайомившись із матеріалами справи, суд приходить до висновку, що обставини для самовідводу є обґрунтованими, а тому заява підлягає задоволенню.
Керуючись ст.ст. 75, 76,80 КПК України
Заяву судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області Акулової М.І. про самовідвід від розгляду скарги ОСОБА_1 у порядку ст. 303 КПК України про закриття кримінального провадження за ст. 358 ч. 1 КК України - задовольнити.
Відвести суддю Акулову М.І. від розгляду скарги ОСОБА_1 у порядку ст. 303 КПК України про закриття кримінального провадження за ст. 358 ч. 1 КК України
Справу повернути до канцелярії Білгород - Дністровського міськрайонного суду Одеської області, для проведення повторного автоматичного розподілу справи.
Ухвала оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Суддя: