Троїцький районний суд Луганської області
Справа № 433/471/13-ц
іменем України
про самовідвід судді
13.05.2013
суддя Троїцького районного суду Луганської області Бондаренко Л.І.,
розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розділ кредитних обов'язків,-
До суду звернувся ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розділ кредитних обов'язків.
Суддя Бондаренко Л.І. оголосив заяву про самовідвід, яку мотивував тим, що знаходиться в дружніх стосунках з представником позивача, працював з ним разом у ОВС тривалий час, а це є підставою для відводу судді.
В силу п.4 ч.1 ст. 20 ЦПК України суддя не може брати участь в розгляді справи і підлягає відводу, якщо є інші обставини, які викликають сумнів в об'єктивності та неупередженості судді.
Відповідно до ч. 1 ст. 23 ЦПК України за наявності підстав, зазначених у ст. ст. 20, 21, 22 цього Кодексу, суддя зобов'язаний заявити самовідвід.
Приймаючи до уваги вищевикладене, суд вважає, що заявлений самовідвід судді Бондаренка Л.І. є обґрунтованим та підлягає задоволенню.
Керуючись ст. ст. 20-23, 25 ЦПК України, суд -
Задовольнити самовідвід судді Бондаренка Л.І. по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розділ кредитних обов'язків.
Передати цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розділ кредитних обов'язків до канцелярії Троїцького районного суду Луганської області для подальшого розподілу справи у порядку, визначеному ч. 3 ст. 11-1 ЦПК України.
Суддя: Л. І. Бондаренко