Справа № 411/787/13-ц
08.05.2013
№ 2/411/310/2013
8 травня 2013 року Кіровський міський суд Луганської області в складі:
головуючого судді Харченко Г.А.
при секретарі Бабарикіній А.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кіровську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
Позивач звернулася до суду з позовом до відповідача про розірвання шлюбу.
В судовому засіданні відповідач заявив клопотання, в якому просив надати строк терміном два місяці для примирення, посилаючись на можливість примирення та прагнення зберегти сім'ю та шлюб.
Відповідно до ст. 111 СК України суд вживає заходів щодо примирення подружжя, якщо це не суперечить моральним засадам суспільства.
Суд приходить до висновку про необхідність задоволення клопотання відповідача про надання сторонам строк для примирення.
Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 201 ЦПК України суд зобов'язаний зупинити провадження у справі у разі надання сторонам у справі про розірвання шлюбу строку для примирення.
Оскільки сторонам наданий строк для примирення, суд зупиняє провадження у справі на вказаний строк.
На підставі ст.111 СК України, керуючись ст.201 ЦПК України, суд -
Надати сторонам двомісячний строк для примирення.
Провадження у справі зупинити до закінчення строку для примирення, визначеного судом.
Ухвала може бути оскаржена протягом 5 днів з дня її оголошення до апеляційного суду Луганської області через Кіровський міський суд.
Суддя: