Ухвала від 03.04.2013 по справі 523/3443/13-ц

Справа № 523/3443/13-ц

УХВАЛА

іменем України

"03" квітня 2013 р.

Суддя Суворовського районного суду м. Одеси Виноградова Н.В., розглянувши позовну заяву Публічного акціонерного товариства «Універсал Банк» до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -

ВСТАНОВИВ:

До суду надійшла позовна заява Публічного акціонерного товариства «Універсал Банк» до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Ухвалою Суворовського районного суду м. Одеси від 07 березня 2013р. позовну заяву залишено без руху, оскільки позов подано з порушенням вимог ст. 119 ЦПК України - позивачем не було сплачено судовий збір та в порушення вимог ст. 120 ЦПК України відповідно до якої позивач повинен додати до позовної заяви копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів.

Для усунення цих недоліків судом було встановлено строк який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання ухвали.

27 березня 2013 року позивачем було отримано зазначену ухвалу згідно поштового повідомлення №05491165.

Однак позивачем до сьогоднішньої дати недоліки не були усунені, та жодних заяв та клопотань від позивача до суду не надходило.

Оскільки позивачем так і не було сплачено судовий збір та не додано до позовної заяви копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів , відповідно до ст. 121 ЦПК України заява вважається неподаною та повертається.

Додатково роз'яснюється, що відповідно до ч. 5 ст. 121 ЦПК України повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду. Якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.

Керуючись ст.ст. 119, 121 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Публічного акціонерного товариства «Універсал Банк» до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором визнати неподаною та повернути.

Копію ухвали та матеріали позову направити позивачу.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Одеської області шляхом подачі в 5-ти денний строк з дня винесення ухвали апеляційної скарги.

Суддя

Попередній документ
30849023
Наступний документ
30849025
Інформація про рішення:
№ рішення: 30849024
№ справи: 523/3443/13-ц
Дата рішення: 03.04.2013
Дата публікації: 24.04.2013
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Пересипський районний суд міста Одеси
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із договорів; Спори, що виникають із договорів позики, кредиту, банківського вкладу