Рішення від 19.04.2013 по справі 681/765/13-ц

Справа № 681/765/13-ц

УХВАЛА

про відкриття наказного провадження

"19" квітня 2013 р. м. Полонне

Суддя Полонського районного суду Хмельницької області Горщар А. Г.,

розглянувши заяву Полонського підприємства теплових мереж про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за спожиту теплоенергію, -

ВСТАНОВИВ:

15 квітня 2013 року Полонське підприємство теплових мереж звернулося із заявою про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за спожиту теплоенергію.

Вказана заява відповідає вимогам, передбаченим ст.ст.96-99 ЦПК України, що є підставою для відкриття наказного провадження.

При цьому, представник заявника просить звільнити підприємство від сплати судового збору, посилаючись на важкий фінансовий стан.

Дослідивши матеріали заяви, а саме, звіт про фінансові результати за 2012 рік та довідку про фінансове становище Полонського ПТМ, суд вважає, клопотання заявника слід задовольнити.

Керуючись наведеним, ч.7 ст.100, ст.82 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Відкрити наказне провадження за заявою Полонського підприємства теплових мереж про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за спожиту теплоенергію.

Звільнити Полонське підприємство теплових мереж від сплати судового збору при подачі заяви про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за спожиту теплоенергію.

Судовий наказ видати протягом трьох днів з моменту постановлення цієї ухвали.

Суддя А. Г. Горщар

Попередній документ
30815840
Наступний документ
30815843
Інформація про рішення:
№ рішення: 30815841
№ справи: 681/765/13-ц
Дата рішення: 19.04.2013
Дата публікації: 22.04.2013
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Полонський районний суд Хмельницької області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Наказне провадження; Розгляд прийнятих заяв про видачу судового наказу; на вимогу, яка ґрунтується на правочині, вчиненому у письмовій формі