« 22 » листопада 2012 року м. Одеса
Міський суд Малиновского району міста Одеси в складі :
головуючого судді Жуковського С.О.
секретаря Чумак О.С.
представника Одеської виправної колонії Управління Державної Пенітенціарної Служби України в Одеській області (№14) Павлюка А.П.
розглянув у відкритому судовому засіданні подання начальника Одеської виправної колонії (№14) про встановлення адміністративного нагляду щодо засудженого ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Одеси, українця, громадянина України, з неповною середньою освітою, неодруженого, до засудження не працював, мешкав за адресою: АДРЕСА_1,
В поданні начальника ОВК (№ 14) ставиться питання про встановлення у відношенні ОСОБА_2 адміністративного нагляду згідно ст. 3 п "б" Закону України " Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі".
Перевірив надані матеріали, суд приходить до висновку про задоволення подання за наступними підставами :
Як встановлено судом, 22.12.2010 року ОСОБА_2 був засуджений вироком Суворовського районного суду міста Одеси за ст.ст. 185ч2,15,185ч2,70 КК України строком до 2 років позбавлення волі. Початок строку: 26.11.2010 року. Кінець строку: 22.11.2012 року. Зарахований в строк відбування покарання період тримання під вартою з 20.10.2009 року по 23.10.2009 року. Раніше засуджений 4 (чотири) рази. За період відбування строку покарання не мав заохочень, до дисциплінарної відповідальності притягувався 2 (два) рази.
З урахуванням вищевикладеного, суд приходить до висновку про необхідність встановлення у відношенні ОСОБА_2 адміністративного нагляду, у зв'язку з тим, що він під час відбування строку покарання не виявив бажання ставати та не встав на шлях виправлення, залишається небезпечним для суспільства, та буде звільнений по закінченні відбування строку покарання.
Керуючись пунктом «б» ст. 3, ст.ст. 5, 10 Закону України « Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі », суд, -
Встановити у відношенні ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 адміністративний нагляд строком на 18 (вісімнадцять) місяців та наступні обмеження:
1. Зобов'язати його постійно знаходитись щоденно з 22:00 до 05:00 години ранку наступної доби за встановленою для постійного мешкання адресою.
2. Заборонити виїзд з населеного пункту за місцем постійного мешкання без дозволу керівництва територіального РВ УМВС України.
3. Зобов'язати явкою для реєстрації в територіальний РВ УМВС України за місцем постійного мешкання чотири рази на місяць, відповідно до вказівки керівництва та з'являтись за викликом міліції у вказаний час для з'ясування питань пов'язаних з виконанням правил адміністративного нагляду.
4. Не відвідувати кафе, бари, ресторани, де продаються спиртні напої на розлив.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному суді.
Суддя : /С.О. Жуковський/