Справа № 2/1521/160/12
18 березня 2013 року Овідіопольський районний суд Одеської області у складі:
головуючого судді Кириченко П.Л.
при секретарі Осадченко С.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Овідіополь цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа, яка не заявляє самостійні вимоги - орган опіки та піклування Овідіопольської РДА Одеської області, про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та встановлення порядку спілкування з дитиною та стягнення моральної шкоди,-
05 березня 2013 року до Овідіопольського районного суду Одеської області надійшла заява про виправлення описки в рішенні суду.
16 травня 2012 року Овідіопольським районний судом Одеської області було постановлено рішення, яким позов позивача задовольнив частково, але в резолютивній частині рішення була допущена помилка, а саме вказано зобов'язати ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 не чинити ОСОБА_1 у спілкуванні та вихованні малолітньої дитини ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, а треба вказати не чинити перешкоди ОСОБА_1 у спілкуванні та вихованні малолітньої дитини ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2.
Сторони до суду не з»явилися.
Дослідивши письмові матеріали справи суд вважає за можливе виправити описку в рішенні суду.
На підставі викладеного та керуючись ст. 219 ЦПК України, суд,-
Виправити описку в рішенні Овідіопольського районного суду в Одеській області від 16.05.2012 року та вважати вірним у резулятивній частині рішення зобов'язати ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 не чинити перешкоди ОСОБА_1 у спілкуванні та вихованні малолітньої дитини ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Овідіопольського районного суду в Одеській області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали.
Суддя:
ОСОБА_4