Ухвала від 21.03.2013 по справі 509/950/13-ц

Справа № 509/950/13-ц

УХВАЛА

21 березня 2013 року Овідіопольський районний суд Одеської області у складі:

Головуючого судді - Кириченко П.Л.

при секретарі - Осадченко С.В.

за участю державного виконавця: Захарової Б.Ю.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду подання ВДВС Овідіопольського РУЮ Одеської області про тимчасове обмеження ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, у праві виїзду за межі України до виконання до моменту виконання рішення суду,-

ВСТАНОВИВ:

До Овідіопольського районного суду Одеської області надійшло подання ВДВС Овідіопольського РУЮ Одеської області про тимчасове обмеження ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, у праві виїзду за межі України посилаючись на те, що у відділі ДВС Овідіопольського районного управління юстиції знаходиться виконавче провадження про стягнення з ОСОБА_1 на користь ДПІ в Овідіопольському районі боргу у розмірі 1600 грн.

Відповідно до ст. 6 Закону України “Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадянам України”, громадянину України тимчасово може буду відмовлено у видачі паспорту або громадянину України, який має паспорт, може бути тимчасово відмовлено у виїзді за кордон, зокрема у випадках, якщо діють нерегульовані аліменти, договірні чи інші невиконанні зобов'язання до виконання зобов'язань або розв'язання спору за погодження сторін у передбачених законом випадках або забезпечення зобов'язань заставою, якщо інше не передбачено міжнародним договором України або він ухиляється від виконання зобов'язань.

Відповідно до п. 18, ч. 3, ст. 11 ЗУ «Про виконавче провадження», у разі ухилення боржника від виконання зобов'язань, покладених на нього рішенням, звертатися до суду за встановленням тимчасового обмеження у праві виїзду боржника - фізичної особи або керівника боржника - юридичної особи за межі України - до виконання зобов'язань за рішенням.

Відповідно до ст. 124 Конституції України судові рішення ухвалюються судами України і є обов'язковими для виконання на всій території України.

Керуючись ст. ст. 151, 152 ЦПК України, 11 ч.3 п.18 Закону України “Про виконавче провадження”, ст. 6 Закону України “Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадянам України”, -

УХВАЛИВ:

Тимчасово заборонити виїзд з України ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який мешкає за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, ж/м Червоний хутір, вул. Новоселів, 9 до повного погашення заборгованості.

Копію ухвали направити для виконання ВДВС Овідіопольського РУЮ Одеської області, адміністрації Держаної прикордонної служби України.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Одеської області через Овідіопольський районний суд шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня проголошення ухвали, а у разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя:

ОСОБА_2

Попередній документ
30190979
Наступний документ
30190981
Інформація про рішення:
№ рішення: 30190980
№ справи: 509/950/13-ц
Дата рішення: 21.03.2013
Дата публікації: 21.01.2014
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Овідіопольський районний суд Одеської області
Категорія справи: