вул. Севастопольська, 43, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим, Україна, 95013
Іменем України
14 березня 2013 р. (10:36) Справа №801/1493/13-а
Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі головуючого судді Москаленка С.А., за участю секретаря судового засідання Магері М.В., представників сторін:
від позивача - ОСОБА_1, довіреність від 18.09.2012р.
від відповідача - Ради міністрів Автономної Республіки Крим - Яковец О.Ш., довіреність від 06.03.2012р. №01-01/564
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу
за позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_4
до Ради міністрів Автономної Республіки Крим,
Республіканського конкурсного комітету з визначення пасажирського перевізника на автобусному маршруті загального користування Автономної Республіки Крим
треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - робочий орган Республіканського конкурсного комітету з визначення пасажирського перевізника на автобусному маршруті загального користування Автономної Республіки Крим Приватний професійно-тематичний учбовий заклад «Науково-методичний центр інформаційних технологій», Приватне акціонерне товариство «Джанкойське спецавтотранспортне підприємство-1206»,
про визнання протиправними та скасування рішення,
Фізична особа-підприємець ОСОБА_4 звернувся до Окружного адміністративного суду АР Крим з позовом до Ради міністрів Автономної Республіки Крим, Республіканського конкурсного комітету з визначення пасажирського перевізника на автомобільному маршруті загального користування про визнання протиправним і скасування рішення Республіканського конкурсного комітету з визначення пасажирського перевізника на автобусному маршруті загального користування Автономної Республіки Крим, оформленого протоколом № 8/12 від 26 грудня 2012 року в частині визначення переможця конкурсу по об'єктах конкурсу-пакетів маршрутів - №42 «Джанкой-Євпаторія № 6595/6596, 6597/6598; Нове життя - Джанкой № 111; Тутове-Джанкой № 128» та № 43 «Джанкой-Ялта № 5774/5775; Мар'їне - Джанкой № 107; Цілинне-Джанкой № 129».
Позовні вимоги мотивовані тим, що Постановою Ради міністрів № 244 від 23.10.2012 року було оголошено конкурс на перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не входять за межі Автономної Республіки Крим. На засіданні комітету, яке відбулось 26 грудня 2012 року, за результатами розгляду пропозицій перевізників-претендентів з використанням бальної системи оцінки прийнято рішення, оформлене протоколом засідання Республіканського конкурсного комітету з визначенням пасажирського перевізника на автобусному маршруті загального користування Автономної Республіки Крим № 8/12 від 26 грудня 2012 року, яким визнано, що фізична особа-підприємець ОСОБА_4 зайняв друге місце не набравши достатньої кількості голосів.
Переможцем конкурсу на об'єктах конкурсу пакети маршрутів № 42 «Джанкой-Євпаторія № 6595/6596, 6597/6598; Нове життя - Джанкой № 111; Тутове-Джанкой № 128» та № 43 «Джанкой-Ялта № 5774/5775; Мар'їне - Джанкой № 107; Цілинне-Джанкой № 129» було визнано Приватне акціонерне товариство «Джанкойське спецавтотранспортне підприємство-1206»(далі ПАТ «Джанкойське САТП-1206» яке набрало більшу кількість балів. На думку позивача, при підрахунку балів переможцю конкурсу - ПАТ «Джанкойське САТП-1206» необґрунтовано зарахували 11 балів, як переможцю минулого конкурсу. Окрім того, позивач за об'єктом конкурсу №42 повинен був набрати 42 бали, тоді як відповідачем нараховані позивачу лише 24 бали.
Представник позивача у судовому засіданні наполягав на задоволенні позовних вимог.
Представник відповідача позовні вимоги не визнав, вважає, що оскаржуване рішення є правомірним, а отже позовні вимоги фізичної особи - підприємця ОСОБА_4 не підлягають задоволенню.
Представники третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача, у судовому засіданні проти задоволення позовних вимог заперечували з підстав, викладених у письмових запереченнях на позов.
Суд, вислухавши думку представників сторін, дослідивши матеріали справи, вважає, що позовні вимоги є необґрунтованими та не підлягають задоволенню з наступних підстав.
ОСОБА_4 є фізичною особою - підприємцем, що підтверджується копією Свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця (а.с.5) та має ліцензію Міністерства транспорту та зв'язку України на надання послуг з перевезення пасажирів і небезпечних вантажів автомобільним транспортом (Серія НОМЕР_1).
Відповідно до ч. 1 ст. 35 Конституції Автономної Республіки Крим, Рада міністрів АР Крим як орган виконавчої влади АР Крим самостійно здійснює виконавчі функції та повноваження з питань, віднесених до відання Автономної Республіки Крим Конституцією України, Конституцією АР Крим та законами України.
Частина 3 ст. 35 Конституції АР Крим визначає, що Рада міністрів АР Крим виконує також державні виконавчі функції та повноваження, делеговані законами України відповідно до Конституції України.
Статтею 7 Закону України "Про автомобільний транспорт" передбачено, що організація пасажирських перевезень покладається на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області (внутрішньо - обласні маршрути), - на Раду міністрів АР Крим чи обласні держадміністрації.
Відповідно до ст.44 цього Закону, організація проведення конкурсу та визначення умов перевезень покладаються на органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.
Статтею 43 Закону передбачено, що визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування здійснюється виключно на конкурсних засадах.
Нормативним документом, який визначає процедуру підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування і є обов'язковим для виконання органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами (організаціями), залученими на договірних умовах для організації забезпечення проведення конкурсів, конкурсними комітетами та автомобільними перевізниками є Порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (далі - Порядок проведення конкурсу, Порядок №1081).
Відповідно до п. 4 Порядку проведення конкурсу, організатором на автобусному маршруті загального користування, зокрема є Рада міністрів АР Крим, обласні держадміністрації - на міжміському та приміському маршрутах, які не виходять за межі території АР Крим, області (внутрішньо обласний маршрут), в тому числі, які проходять від м. Києва до населених пунктів Київської області та від м. Севастополя до населених пунктів АР Крим.
Відповідно до п. 28 Порядку організатор або робочий орган публікує в друкованих засобах масової інформації не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку конкурсу оголошення про конкурс.
Постановою Ради міністрів Автономної Республіки Крим № 244 від 23.10.2012 року, яка була опублікована в газеті «Кримська газета» 01.11.2012 року № 201, оголошено про проведення конкурсів на перевезення пасажирів на міжміських і приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Автономної Республіки Крим та затверджені умови конкурсів.
Відповідно до п. 29 порядку для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об'єкт конкурсу окремо заяву за формою, визначеною згідно з додатками 1 або 2, і такі документи: 1) виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців; 2) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні); 3) перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою "з місцем водія/без місця водія"), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу; 4) копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті; 5) документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі, із зазначенням дати проведення конкурсу;6) копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті; 7) копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації); 8) перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність; 9) анкету відповідно до пункту 32 цього Порядку; 10) копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали.
26.11.2012р. позивачем надана відповідачу заява на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на міжміському(приміському) маршруті загального користування на об'єкті конкурсу №42 «Джанкой - Євпаторія № 6595/6596, 6597/6598; Нове життя - Джанкой № 111; Тутове-Джанкой № 128» та № 43 «Джанкой-Ялта № 5774/5775; Мар'їне - Джанкой № 107; Цілинне-Джанкой № 129».
Рішення про переможця конкурсу приймається конкурсним комітетом. Рішення конкурсного комітету обов'язкове для виконання організатором, крім випадків, передбачених пунктом 54 цього Порядку.
Переможцем конкурсу визначається підприємство (організація), яке за оцінкою конкурсного комітету найбільше відповідає умовам конкурсу.
У пункті 40 Порядку № 1081 вказано, що під час проведення конкурсу конкурсний комітет розглядає пропозиції перевізників-претендентів виключно за такими показниками: наявність достатньої кількості автобусів, які відповідають умовам конкурсу за класом та пасажиромісткістю(категорія, пасажиромісткість, наявність багажних відділень, додаткового обладнання); наявність, характеристика та кількість резерву автобусів для заміни рухомого складу в разі виходу техніки з ладу; наявність транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями; наявність свідоцтва відповідності автобуса параметрам комфортності (для міжміського перевезення); строк експлуатації автобусів (рік виготовлення, строк фактичної експлуатації); наявність сертифіката відповідності послуг з перевезення пасажирів автобусами ліцензійним умовам; наявність та характеристика виробничої бази; умови підтримання належного технічного та санітарного стану рухомого складу; умови контролю технічного стану транспортних засобів перед виїздом; умови виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів; досвід роботи перевізника - претендента; наявність та тяжкість порушень безпеки дорожнього руху, транспортного законодавства, ліцензійних умов; якість роботи автомобільного перевізника на даному маршруті (у разі обслуговування на умовах договору (дозволу), укладеного (наданого) на підставі попереднього конкурсу; інвестиційний розвиток суб'єкта господарювання та соціальний ефект від його діяльності; умови контролю за станом здоров'я водіїв.
Відповідно до п.46 переможцем конкурсу визнається перевізник-претендент, який за результатами розгляду набрав найбільшу кількість балів відповідно до системи оцінки пропозицій перевізників-претендентів.
Претендентом, який посів друге місце, визнається перевізник - претендент, який за результатами розгляду набрав найбільшу кількість балів відповідно до системи оцінки пропозицій перевізників-претендентів без урахування показника переможця конкурсу.
Рішення про результати конкурсу приймається конкурсним комітетом на закритому засіданні в присутності не менш як половини його складу, у тому числі голови конкурсного комітету або його заступника, простою більшістю голосів.
Відповідно до протоколу №8/12 від 26.12.2012 року засідання Республіканського конкурсного комітету з визначення пасажирського перевізника на автомобільному маршруті загального користування перше місце у конкурсі за маршрутом №42 «Джанкой - Євпаторія № 6595/6596, 6597/6598; Нове життя - Джанкой № 111; Тутове-Джанкой № 128» та № 43 «Джанкой-Ялта № 5774/5775; Мар'їне - Джанкой № 107; Цілинне-Джанкой № 129» посіло ПАТ «Джанкойське САТП 1206» із кількістю балів - 46. Друге місце за результатами конкурсу посів позивач із кількістю балів - 24.
Позивач вважає, що комітетом прийнято зазначене вище рішення при невірному підрахунку балів під час вивчення наданих ним конкурсних документів, а саме допущення помилки у встановленні кількості балів не вірно зарахували 11 балів ПАТ «Джанкойське САТП-1206» за роботу перевізника-переможця попереднього конкурсу не менше передбаченого договором строку на маршруті, що є об'єктом конкурсу.
Відповідно до п.42 Положення №1081 у разі участі в конкурсі двох або більше перевізників - претендентів конкурсний комітет визначає кращого з використанням бальної системи оцінки пропозицій перевізників-претендентів.
Сумарна кількість балів, одержаних кожним перевізником-претендентом згідно з додатком 4, є підставою для визначення переможця конкурсу.
Як свідчать матеріали справи, раніше ПАТ «Джанкойське САТП-1206» відповідно до договору № 148 від 20.02.2007 року, № 147 від 20.02.2007 року, № 135 від 20.02.2007 року виконувало перевезення пасажирів на міжміському автобусному маршруті загального користування «Джанкой - Цілинне», «Джанкой-Тутове», «Джанкой - Нове життя».
Зазначені договори були виконанні ПАТ «Джанкойське САТП-1206» протягом 5 років, та претензій з боку замовника не надходило.
Суд зазначає, що відповідно переліку показників нарахування балів за системою оцінки пропозицій перевізників-претендентів (додаток №4 до Порядку 1081) за роботу перевізника - переможця попереднього конкурсу не менше передбаченого договором (дозволом) строку на маршруті (маршрутах), що є об'єктом конкурсу, зараховується одинадцять балів.
Із аналізу вищевказаної норми слідує, що одинадцять балів зараховується претенденту-перевізнику у разі, якщо об'єкти конкурсу, на якому претендент бере участь та на якому він був переможцем і здійснював перевезення не менше передбаченого договором (дозволом) строку, є тотожними.
Відповідно до п.6 Порядку встановлено, що об'єктом конкурсу може бути:
- маршрут (кілька маршрутів) та/або оборотний рейс (кілька оборотних рейсів) міжміського автобусного сполучення;
- маршрут (кілька маршрутів) міського або приміського автобусного сполучення;
- сукупність оборотних рейсів міського або приміського автобусного сполучення за умови, що кількість таких рейсів на об'єкті конкурсу становить не менш як 50 на день.
- сукупність маршрутів приміського та маршрутів або оборотних рейсів міжміського сполучення.
Як зазначалося вище, об'єктом конкурсу, оголошеним постановою Ради міністрів АР Крим №244 від 23.10.2012р., та щодо визначення переможця на якому виник спір, є маршрут №42 «Джанкой - Євпаторія № 6595/6596, 6597/6598; Нове життя - Джанкой № 111; Тутове-Джанкой № 128» та маршрут № 43 «Джанкой-Ялта № 5774/5775; Мар'їне - Джанкой № 107; Цілинне-Джанкой № 129».
Із наданих третьою особою договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування № 148 від 20.02.2007 року, № 147 від 20.02.2007 року, № 135 від 20.02.2007 року вбачається, що ПАТ «Джанкойське САТП-1206» було переможцем на об'єктах конкурсу на маршрутах: Джанкой АС - Тутове, Джанкой АС - Нове Життя, Джанкой АС - Цілинне.
Таким чином, об'єкти конкуру, які оголошені постановою Ради міністрів АР Крим №244 від 23.10.2012р., не є тотожними об'єктам конкурсу, на яких ПАТ «Джанкойське САТП-1206» було переможцем та здійснювало перевезення протягом не менше передбаченого договором (дозволом) строку.
За таких обставин, суд дійшов висновку про те, що відповідачем при підрахунку балів за кожним із об'єктів конкурсу неправомірно були нараховані 11 балів ПАТ «Джанкойське САТП-1206» за роботу перевізника - переможця попереднього конкурсу.
Проте, зазначене порушення не вплинуло на результати конкурсу та визначення переможця у зв'язку із наступним.
Відповідно до електронних показників нарахування балів за системою оцінки пропозицій перевізників-претендентів та відповідно до додатку № 4 до Порядку 1081 на об'єкт конкурсу за маршрутом № 43 «Джанкой-Ялта № 5774/5775; Мар'їне - Джанкой № 107; Цілинне-Джанкой № 129» відповідачем були нараховані наступні бали ФОП ОСОБА_4 та ПАТ «Джанкойське САТП-1206»:
- за характеристикою роботи перевізника-претендента:
1) сумарна пасажиромісткість автобусів (не нижче ЕВРО - 2), які є власністю, спів власністю або отримані у лізинг для відповідного виду перевезення, місць: - для приміських перевезень (загальна місткість) - згідно додатку № 4 до Порядку 1081 більше 440 місць - 10 балів, від 330 до 440 місць - 6 балів. Фактичне значення у ПАТ «Джанкойське САТП-1206» 456 місць, зараховано відповідачем 10 балів, фактичне значення у ФОП ОСОБА_4 - 348, відповідачем зараховані 6 балів. Для міжміських перевезень згідно додатку № 4 до Порядку 1081 від 330 до 550 місць - 6 балів, більше 550 - 10 балів. Фактичне значення у ПАТ «Джанкойське САТП-1206» 137 місць, зараховано відповідачем 0 балів, фактичне значення у ФОП ОСОБА_4 - 551, відповідачем зараховані 10 балів.
2) до строку експлуатації автобусів (повних років з року виготовлення(середньозважена величина для автобусів, які заявлені на конкурс)), для міжміських перевезень: згідно додатку № 4 до Порядку 1081 від 7 до 10 років включно - 2 бали, з 4 до 7 років включно - 4 бали, до 4 років - 6 балів. Фактичне значення у ПАТ «Джанкойське САТП-1206» - 8 років, зараховано відповідачем - 2 бали. Фактичне значення ФОП ОСОБА_4 - 2 роки, зараховано відповідачем - 6 балів.
- за середньообліковою кількістю працівників за період протягом року до дати оголошення конкурсу з окладом за штатним розписом із заробітною платою не менше встановленого законодавством мінімуму, що працюють на повну ставку, осіб: для міжміських перевезень згідно додатку № 4 до Порядку 1081 - від 30 до 50 осіб включено - 6 балів, понад 50 осіб - 8 балів. Фактичне значення у ПАТ «Джанкойське САТП-1206» - 57 осіб, відповідачем зараховано 8 балів. Фактичне значення ФОП ОСОБА_4 - 28 осіб, відповідачем бали за цим показником ФОП ОСОБА_4 не нараховувалися. Для міських та приміських перевезень згідно додатку № 4 до Порядку 1081 - від 50 до 100 осіб включно - 6 балів, від 100 до 150 осіб включно - 8 балів, від 150 осіб - 10 балів. Фактичне значення у ПАТ «Джанкойське САТП-1206» - 57 осіб, відповідачем зараховані 6 балів. Фактичне значення у ФОП ОСОБА_4 - 28 осіб, відповідачем бали не нараховувалися.
- за наявністю: не менш як трьох працівників, які здійснюють щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів, згідно додатку № 4 до Порядку 1081 нараховується 5 балів. Фактичне значення у ПАТ «Джанкойське САТП-1206» - 3 працівники, відповідачем нараховані - 5 балів. Фактичне значення у ФОП ОСОБА_4 - 1 особа, відповідачем бали не нараховані.
- за наявністю сертифіката відповідності послуг згідно додатку № 4 до Порядку 1081 нараховується 4 бали. Фактичне значення у ПАТ «Джанкойське САТП-1206» - 1, відповідачем зараховано 4 бали. Фактичне значення у ФОП ОСОБА_4 - 1, відповідачем зараховано 4 бали.
Відповідно до електронних показників нарахування балів за системою оцінки пропозицій перевізників-претендентів та саме додатку № 4 до Порядку 1081 на об'єкт конкурсу за маршрутом №42 «Джанкой - Євпаторія № 6595/6596, 6597/6598; Нове життя - Джанкой № 111; Тутове-Джанкой № 128» відповідачем були нараховані наступні бали ФОП ОСОБА_4 та ПАТ «Джанкойське САТП-1206»:
- за характеристикою роботи перевізника-претендента:
1) сумарна пасажиромісткість автобусів (не нижче ЕВРО - 2), які є власністю, спів власністю або отримані у лізинг для відповідного виду перевезення, місць: - для приміських перевезень (загальна місткість) - згідно додатку № 4 до Порядку 1081 більше 440 місць - 10 балів, від 330 до 440 місць - 6 балів. Фактичне значення у ПАТ «Джанкойське САТП-1206» 456 місць, зараховано відповідачем 10 балів, фактичне значення у ФОП ОСОБА_4 - 348, відповідачем зараховані 6 балів. Для міжміських перевезень згідно додатку № 4 до Порядку 1081 від 330 до 550 місць включно - 6 балів, від 550 місць - 10 балів. Фактичне значення у ПАТ «Джанкойське САТП-1206» - 137 місць, відповідачем бали не нараховувалися. Фактичне значення у ФОП ОСОБА_4 - 551 місце, відповідачем нараховані 10 балів.
2) до строку експлуатації автобусів (повних років з року виготовлення(середньозважена величина для автобусів, які заявлені на конкурс)), для міжміських перевезень: згідно додатку № 4 до Порядку 1081 від 7 до 10 років включно - 2 бали, з 4 до 7 років включно - 4 бали, до 4 років - 6 балів. Фактичне значення у ПАТ «Джанкойське САТП-1206» - 19 років, відповідачем бали не нараховувалися. Фактичне значення ФОП ОСОБА_4 - 4 роки, зараховано відповідачем - 4 бали. Для міських та приміських перевезень згідно додатку №4 до Порядку 1081 до 1 року - 6 балів, від 1 до 4 років включно - 4 бали, від 4 до 7 років включно - 2 бали. Фактичне значення у ПАТ «Джанкойське САТП-1206» - 4 роки, відповідачем зараховано - 2 бали. Фактичне значення у ФОП ОСОБА_4 - 7,5 роки, відповідачем бали не нараховані.
- за середньообліковою кількістю працівників за період протягом року до дати оголошення конкурсу з окладом за штатним розписом із заробітною платою не менше встановленого законодавством мінімуму, що працюють на повну ставку, осіб: для міжміських перевезень згідно додатку № 4 до Порядку 1081 - від 30 до 50 осіб включено - 6 балів, понад 50 осіб - 8 балів. Фактичне значення у ПАТ «Джанкойське САТП-1206» - 57 осіб, відповідачем зараховано 8 балів. Фактичне значення ФОП ОСОБА_4 - 28 осіб, відповідачем бали за цим показником ФОП ОСОБА_4 не нараховувалися. Для міських та приміських перевезень згідно додатку № 4 до Порядку 1081 - від 50 до 100 осіб включно - 6 балів, від 100 до 150 осіб включно - 8 балів, від 150 осіб - 10 балів. Фактичне значення у ПАТ «Джанкойське САТП-1206» - 57 осіб, відповідачем зараховані 6 балів. Фактичне значення у ФОП ОСОБА_4 - 28 осіб, відповідачем бали не нараховувалися.
- за наявністю: не менш як трьох працівників, які здійснюють щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів, згідно додатку № 4 до Порядку 1081 нараховується 5 балів. Фактичне значення у ПАТ «Джанкойське САТП-1206» - 3 працівники, відповідачем нараховані - 5 балів. Фактичне значення у ФОП ОСОБА_4 - 1 особа, відповідачем бали не нараховані.
- за наявністю сертифіката відповідності послуг згідно додатку № 4 до Порядку 1081 нараховується 4 бали. Фактичне значення у ПАТ «Джанкойське САТП-1206» - 1, відповідачем зараховано 4 бали. Фактичне значення у ФОП ОСОБА_4 - 1, відповідачем зараховано 4 бали.
Таким чином, всього за об'єктом конкурсу - пакет маршрутів №43 відповідачем позивачу нараховані 26 балів, а ПАТ «Джанкойське САТП-1206» (без врахування 11 балів зарахованих як переможцю попереднього конкурсу) нараховані 35 балів. За об'єктом конкурсу - пакет маршрутів №42 відповідачем позивачу нараховані 24 бали, а ПАТ «Джанкойське САТП-1206» (без врахування 11 балів зарахованих як переможцю попереднього конкурсу) нараховані 35 балів.
Суд зазначає, що до матеріалів справи залучені усі первинні документи, на підставі яких відповідачем були нараховані бали позивачу та третій особі, зокрема копії ліцензій, реєстраційних документів на ТЗ, анкети, штатні розклади, податкові розрахунки форми 1-ДФ, гарантійні зобов'язання та ін.
Первинними документами позивача та третьої особи підтверджуються показники, які зазначені ними в анкетах до заяви про участь у конкурсі.
Відповідачем бали нараховані виключно на підставі наданих позивачем та третьою особою документів.
Перевіривши правільність нарахування відповідачем балів ФОП ОСОБА_4 та ПАТ «Джанкойське САТП-1206» суд дійшов висновку, що позивачу бали нараховані вірно, а ПАТ «Джанкойське САТП-1206» відповідачем правомірно нараховані 35 балів за кожним маршрутом.
Таким чином, помилкове зарахування відповідачем ПАТ «Джанкойське САТП-1206» 11 балів за кожним об'єктом конкурсу не призвело до прийняття незаконного рішення про визначення переможця конкурсу на вищевказаних об'єктах конкурсу.
За таких обставин, суд дійшов висновку, що позовні вимоги є необґрунтованими та задоволенню не підлягають.
У судовому засіданні 14.03.2013 року судом проголошено вступну та резолютивну частини постанови.
Постанову складено у повному обсязі 18.03.2013 року.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.122, 158-163, 167 КАС України, суд -
У задоволенні адміністративного позову відмовити повністю.
Постанова набирає законної сили через 10 днів з дня її проголошення. Якщо проголошено вступну та резолютивну частину постанови або справу розглянуто у порядку письмового провадження, постанова набирає законної сили через 10 днів з дня її отримання у разі неподання апеляційної скарги.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Апеляційна скарга подається до Севастопольського апеляційного адміністративного суду через Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим протягом 10 днів з дня проголошення. У разі проголошення вступної та резолютивної частини постанови або розгляду справи у порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом 10 днів з дня отримання.
Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Севастопольського апеляційного адміністративного суду.
Суддя Москаленко С.А.