Справа № 2034/2- 5668/11
Провадження 2/2034/16994/114
05 жовтня 2012 року селище Покотилівка
Харківський районний суд Харківської області у складі:
головуючого - судді О.М. Пілюгіної
за участю секретаря Бабенко І.К.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у селищі Покотилівка цивільну справу за позовом публічного акціонерного товариства «Банк Золоті Ворота» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором,
Позивач, який є правонаступником акціонерного товариства «Банк Золоті Ворота», звернувся до суду з позовом та просить стягнути з відповідача суму заборгованості за кредитним договором № 11536 від 02 квітня 2007 року та Додаткової угоди № 1 від 18 червня 2008 року у сумі 4047 грн. 23 коп.
У ході судового розгляду справи позивач уточнив позовні вимоги та просить стягнути з відповідача заборгованість за кредитним договором № 11536 від 02 квітня 2007 року у сумі 4047 грн. 23 коп., розірвати договір № 11536 від 02 квітня 2007 року та Додаткову угоду № 1 від 18 червня 2008 року до нього.
Представник позивача у судове засідання не з'явився, надав суду заяву, якою просить розглянути справу у його відсутність, позовні вимоги в частині розірвання кредитного договору залишити без розгляду.
Відповідач в судове засідання не з'явився, причини своєї неявки суду не повідомив, про день та час розгляду справи повідомлений належним чином.
Відповідно до ч. 2 ст. 31 ЦПК України позивач має право протягом усього часу розгляду справи змінити підставу або предмет позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог, відмовитися від позову.
Відповідно до вимог п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо позивач заявив клопотання про залишення позову без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись п.5 ч.1, ч.2 ст.207 ЦПК України
Позовну заяву Публічного акціонерного товариства «Банк Золоті Ворота» в частині позовних вимог про розірвання укладеного між Акціонерним товариством «Банк Золоті Ворота» та ОСОБА_2 кредитного договору № 11536/UJG від 02 квітня 2007 року - залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Харківської області протягом п'яти днів з дня її проголошення шляхом подання апеляційної скарги. У разі, якщо ухвала була постановлена без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо вона не скасована, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя О.М. Пілюгіна