ЄУН 232/592/13-к
Провадження № 1-В/232/98/13
про встановлення адміністративного нагляду
12.03.2013 м. Кіровське
Кіровський міський суд Донецької області у складі:
головуючого - судді Назаренко Г.В.
при секретарі Крамар В.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду подання Кіровської виправної колонії Управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№ 33) про встановлення адміністративного нагляду щодо засудженого
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, раніше судимого,
який відбуває покарання за вироком Єнакіївського міського суду Донецької області від 20 листопада 2009 року, яким засуджений за ст.ст.310 ч.2, 71 КК України до 3 років 8 місяців позбавлення волі (початок строку: 13 липня 2009 року, кінець строку: 13 березня 2013 року), -
Вироком Єнакіївського міського суду Донецької області від 20 листопада 2009 року ОСОБА_1 засуджений за ст.ст.310 ч.2, 71 КК України до 3 років 8 місяців позбавлення волі.
В поданні ставиться питання про встановлення адміністративного нагляду щодо засудженого ОСОБА_1. у зв'язку з тим, що останній засуджений за незаконний оборот наркотичних засобів і відповідно до п. «г» ст.3 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» від 1 грудня 1994 року № 264-94-ВР підпадає під його дію, при цьому характеризується задовільно, заохочень та стягнень не має.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що подання підлягає задоволенню.
Згідно п.«г» ст.3 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» від 1 грудня 1994 року № 264-94-ВР адміністративний нагляд встановлюється щодо повнолітніх осіб, засуджених до позбавлення волі за один із злочинів, пов'язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.
ОСОБА_1 засуджений до позбавлення волі за злочин, пов'язаний з незаконним оборотом наркотичних засобів, а тому щодо нього при звільненні з місць позбавлення волі слід встановити адміністративний нагляд терміном 1 рік, застосувавши низку обмежень.
Відповідно до ст. ст.3 п.«г», 5, 10 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» від 1 грудня 1994 року № 264-94-ВР, суд, -
Подання задовольнити.
Встановити щодо засудженого ОСОБА_1 адміністративний нагляд терміном 1 (один) рік.
Застосувати до засудженого ОСОБА_1 такі обмеження:
заборона виходу з будинку (квартири) з 21 години до 5 години ранку наступної доби, за виключенням часу, пов'язаного з роботою, навчанням;
заборона виїзду в особистих справах за межі району (міста) без письмового дозволу начальника органів внутрішніх справ або його заступників;
реєстрація в органах внутрішніх справ два рази на місяць.
Копію постанови направити начальнику Кіровської виправної колонії Управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№ 33) для надіслання для виконання органу внутрішніх справ за вибраним піднаглядним місцем проживання в день його звільнення.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Г.В. Назаренко