Справа № 461/2550/13-ц
про скасування судового наказу
11.03.2013 Галицький районний суд м.Львова в складі:
головуючого-судді - Городецької Л.М.,
при секретарі - Бішко В.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Львові матеріали заяви ОСОБА_1 про скасування судового наказу від 22 лютого 2013 року за заявою Приватного акціонерного товариства «МТС Україна» до ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення суми боргу,
22.02.2013 року суддею Галицького районного суду м.Львова було видано судовий наказ, згідно якого постановлено стягнути з ОСОБА_1 на користь Приватного акціонерного товариства «МТС Україна» 4917,17 гривень заборгованості та 114,70 гривень судового збору.
ОСОБА_1 у встановлений ЦПК України строк подав заяву про скасування вищевказаного судового наказу.
Вивчивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що у відповідності до ст.105-1 ЦПК України судовий наказ від 22.02.2013 року слід скасувати, роз'яснивши Приватному акціонерному товариства «МТС Україна» його право звертатися з вказаними у заяві про видачу судового наказу вимогами в порядку позовного провадження з додержанням загальних правил щодо пред'явлення позову.
Керуючись ст.ст.105, 105-1 ЦПК України, суд, -
скасувати судовий наказ, виданий суддею Галицького районного суду м.Львова від 22.02.2013 року у справі за заявою Приватного акціонерного товариства «МТС Україна» до ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення суми боргу.
Роз'яснити Приватному акціонерному товариства «МТС Україна» його право звертатися з вказаними у заяві про видачу судового наказу вимогами в порядку позовного провадження з додержанням загальних правил щодо пред'явлення позову.
Суддя Л.М.Городецька