Справа № 148/203/13- ц
І менем України
01 березня 2013 року Тульчинський районний суд Вінницької області
в складі : головуючого судді Робак С. О.
при секретарі Грох Н.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Тульчині справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
Позивач ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу, мотивуючи свої вимоги тим, що 18 вересня 2010 року вона зареєструвала шлюб з відповідачем, про що в книзі актів цивільного стану про одруження відділу реєстрації актів цивільного стану Тульчинського районного управління юстиції Вінницької області 18 вересня 2010 року було зроблено актовий запис № 136.
Від даного шлюбу в них 19 березня 2011 року народилась дочка ОСОБА_4.
Спільне життя у них з відповідачем не склалося. Між ними на даний час склались неприязні відносини через несумісність характерів та зловживання відповідачем спиртними напоями, через що виникають між ними постійні сварки. Сім'я фактично розпалась, вони стали проживати окремо, шлюбні відносини не підтримують.
При таких обставинах збереження сім'ї між нею та відповідачем неможливе, а тому вона бажає розірвати їх шлюб.
В судовому засіданні позивач позов підтримала посилаючись на викладені обставини. Просить суд розірвати шлюб, прізвище залишити ОСОБА_4.
Відповідач позов визнав. На розірвання шлюбу згідний.
Заслухавши сторін та ознайомившись з матеріалами справи, суд вважає, що є підстави для ухвалення рішення про задоволення позову, оскільки вимоги позивача є законними та достатньо вмотивованими і ґрунтуються на наявних у справі доказах.
В судовому засіданні встановлено, що згідно свідоцтва про шлюб (а.с.6) сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі. Від даного шлюбу мають одну неповнолітню дитину - ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 ( а.с.7 ).
Відповідно до ч.3 ст.105 СК України шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду.
Згідно з ч.2 ст. 112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Враховуючи, що сторони шлюбні відносини не підтримують, позивач наполягає на розірванні шлюбу, миритися сторони не бажають, за таких обставин суд вважає, що подальше збереження їх сім'ї неможливе, а тому є підстави для розірвання шлюбу.
На підставі викладеного, керуючись ст.110,112 СК України, ст.4, ст.15, 174, ст.213-215 ЦПК України, суд, -
Позов ОСОБА_1 задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 ( дошлюбне прізвище Малюська ), який був зареєстрований 18 вересня 2010 року відділом державної реєстрації актів цивільного стану Тульчинського районного управління юстиції Вінницької області, актовий запис № 136.
Після розірвання шлюбу ОСОБА_1 прізвище залишити ОСОБА_1.
На рішення суду протягом десяти днів, з дня його оголошення, може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Вінницької області через Тульчинський районний суд.
Суддя: