Постанова від 07.02.2013 по справі 554/732/13-п

Справа № 554/732/13- п

ПОСТАНОВА

Іменем України

Дата документу 07.02.2013

7 лютого 2013 року суддя Октябрського районного суду м. Полтави Савченко А.Г., розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні суду протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 163-4 КУпАП і матеріали додані до нього щодо

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_3, українця, громадянина України, одруженого, директора ТОВ «Компанія «Фаворит-2010», ідентифікаційний код НОМЕР_1,

ВСТАНОВИВ:

21 грудня 2012 року при перевірці працівниками ДПІ у м. Полтаві ТОВ «Компанія «Фаворит-2010» розташованого за адресою: м. Полтава, вул. Комарова, 5, встановлено правопорушення, а саме: не нараховано та не перераховано податок на доходи фізичних осіб за 2 кв. 2010р., що зафіксовано в акті перевірки №4757/22-6/37115907 від 21.12.12р.

В ході судового розгляду справи порушник визнав вину у вчиненні інкримінованого йому правопорушення, підтвердивши факт його скоєння за обставин, викладених вище.

Дослідивши матеріали справи, суд встановив, що моментом вчинення правопорушення є період 2 квартал 2010 року, за який виявлено порушення податкового законодавства.

Відповідно до ч. 2 ст. 38 КУпАП адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через 3 місяці з дня вчинення правопорушення. Згідно з п. 7 ст. 247 КУпАП провадження у справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за такої обставини: закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст. 38 цього Кодексу.

Таким чином, суд приходить до висновку про закриття провадження у справі у зв'язку із закінченням на момент розгляду справи строків накладення адміністративного стягнення.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 38, 247, 283, 284 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

Закрити провадження у справі про адміністративне правопорушення стосовно ОСОБА_1 за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 163-4 КУпАП, у зв'язку із закінченням на момент розгляду справи строків накладення адміністративного стягнення.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня її винесення.

СуддяОСОБА_2

Попередній документ
29638441
Наступний документ
29638443
Інформація про рішення:
№ рішення: 29638442
№ справи: 554/732/13-п
Дата рішення: 07.02.2013
Дата публікації: 17.01.2014
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Шевченківський районний суд міста Полтави
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Порушення порядку утримання та перерахування податку на доходи фізичних осіб і подання відомостей про виплачені доходи