Київський міжобласний апеляційний господарський суд
01033, м. Київ, вул. Жилянська, 58-б
про відкладення розгляду апеляційної скарги
03.02.09 р. № 02/4961
Головуючого Чорногуза М. Г.
Суддів:
Агрикової О.В.
Секретар судового засідання Єрмак Л.В.
в судове засідання з'явились представники сторін:
від позивача: не з'явились;
від відповідача: Духовна О.В. -представник за довіреністю б/н від 31.10.2008 року;
від третьої особи: не з'явились.
розглянувши матеріали апеляційної скарги Ліквідатора дочірнього підприємства акціонерного товариства закритого типу «Харківстальконструкція»«Черкаське спеціалізоване управління № 140»,
на рішення господарського суду Черкаської області від 27 листопада 2008 року,
у справі № 02/4961 (суддя Пащенко А.Д.),
за позовом Дочірнього підприємства акціонерного товариства закритого типу «Харківстальконструкція»«Черкаське спеціалізоване управління № 140», м. Черкаси,
до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фабрика агрохімікатів», м. Черкаси,
за участю третьої особи: Акціонерне товариство закритого типу «Харківстальконструкція», м. Харків,
про визнання недійсним договору купівлі-продажу,
ДП АТЗТ «Харківстальконструкція»«ЧСУ № 140»звернулось до господарського суду Черкаської області з позовною заявою до ТОВ «Фабрика агрохімікатів»про визнання недійсним договору купівлі-продажу від 27.10.2005 року.
Рішенням господарського суду Черкаської області від 27 листопада 2008 року по справі № 02/4961 в задоволенні позову ДП АТЗТ «Харківстальконструкція»«ЧСУ № 140»відмовлено.
Не погоджуючись з вказаним рішенням місцевого господарського суду, відповідач звернувся до Київського міжобласного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою від 15 грудня 2008 року, в якій просить скасувати рішення господарського суду Черкаської області від 27 листопада 2008 року та прийняти нове рішення, яким визнати недійсним договір купівлі-продажу від 27.10.2005 року. Свої вимоги скаржник обґрунтовує неправильним застосуванням місцевим господарським судом норм матеріального права (ст.ст. 92, 97, 99, ч. 3 ст. 105 ЦК України, ч.1 ст. 18 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців»).
За апеляційною скаргою Ліквідатора дочірнього підприємства акціонерного товариства закритого типу «Харківстальконструкція»«Черкаське спеціалізоване управління № 140»на рішення господарського суду Черкаської області від 27 листопада 2008 року, згідно ст. 98 ГПК України, Київським міжобласним апеляційним господарським судом ухвалою від 29.12.2008 року порушено апеляційне провадження у справі № 02/4961 та призначено до розгляду у судовому засіданні за участю представників сторін.
Розпорядженням заступника Голови Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 19.01.2009 року склад колегії суддів було змінено: Головуючий суддя -Чорногуз М.Г., судді -Агрикова О.В., Зеленіна Н.І
Ухвалою Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 20.01.2009 року розгляд справи було відкладено в зв'язку з нез'явленням в судове засідання представників позивача, третьої особи та скаржника.
26 січня 2009 року до апеляційного господарського суду від Ліквідатора дочірнього підприємства акціонерного товариства закритого типу «Харківстальконструкція»«Черкаське спеціалізоване управління № 140»надійшло доповнення обґрунтувань до апеляційної скарги на рішення господарського суду Черкаської області від 27.11.2008 року.
Представники позивача, третьої особи та скаржника в судове засідання 3 лютого 2009 року не з'явились, про причини неявки суд не повідомили, про дату, час та місце судового розгляду повідомлені належним чином.
Відповідно до ст. 77 ГПК України, господарський суд відкладає в межах строків, встановлених ст.69 ГПК України, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні, зокрема, такою обставиною є нез'явлення в судове засідання представників позивача, третьої особи та скаржника.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. ст. 77, 86, 99 Господарського процесуального кодексу України, апеляційний господарський суд,-
1. В розгляді справи № 02/4961 відкласти на 17.02.09 о 09:20. Засідання відбудеться за адресою: 01033, м. Київ, вул. Жилянська, 58-б.
2. Викликати для участі в судовому засіданні повноважних представників сторін.
3. Попередити учасників апеляційного провадження, що у разі повторної неявки у судове засідання справа буде розглянута за наявними матеріалами згідно ст. 75 ГПК України.
4. Копію ухвали апеляційного господарського суду надіслати сторонам та ліквідатору ДП АТЗТ «Харківстальконструкція»«Черкаське спеціалізоване управління №140».
Головуючий суддя Чорногуз М. Г.
Судді Агрикова О.В.
Зеленіна Н.І.
Дата відправки 04.02.09