Олевський районний суд Житомирської області
Справа № 2-а-106/12
30 січня 2013 року м. Олевськ
Олевський районний суд Житомирської області в складі :
головуючого -судді Стратович О.В.
при секретарі Остапчук О.М.
за участю :
позивачки ОСОБА_1
представника відповідача ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду , в м. Олевську адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 , мешканки ІНФОРМАЦІЯ_1 , до Управління ветеринарної медицини в Олевському районі , м. Олевськ вул. Пушкіна , 30 , про поновлення строків на оскарження постанов , про накладення адміністративних стягнень ; визнання дій про притягнення до адміністративної відповідальності по ст.107 КУпАП протиправними та скасування постанов про накладення адміністративного стягнення ; поновлення строку оскарження постанови про адміністративне правопорушення ,
Позивачка звернулася до суду з позовом до Управління ветеринарної медицини в Олевському районі , м. Олевськ вул. Пушкіна , 30 , про поновлення строків на оскарження постанов , про накладення адміністративних стягнень ; визнання дій про притягнення до адміністративної відповідальності по ст. 107 КУпАП протиправними та скасування постанов про накладення адміністративного стягнення ; поновлення строку оскарження постанови про адміністративне правопорушення ,
В судовому засіданні позивачка позовні вимоги підтримала з підстав зазначених в позові , просить суд їх задовольнити , а саме : поновити строк на оскарження постанов : №№ 007519 , 008082 , 008083 , 008300 , винесених відповідачем відповідно 17.09.2012 року , 29.10.2012 року , 30.10.2012 року , 12.112012 року , про накладення адміністративних стягнень ; визнати дії про притягнення до адміністративної відповідальності по ст. 107 КУпАП протиправними та скасувати постанови про накладення адміністративного стягнення ; поновити строк оскарження постанови про адміністративне правопорушення . Пояснила суду , що їй було відомо про складання відносно неї адміністративних протоколів ветеринарною медициною за порушення ст.107 КУпАП , оскільки на той час вона мала трьох корів . По двух протоколах штраф сплатила . Причин поважності пропущеного строку звернення до суду не навела .
Представник відповідача позовні вимоги не визнав і пояснив суду , що відносно позивачки було складено протоколи та винесено відповідні постанови про порушення вимог ст. 107 КУпАП , оскільки позивачка неодноразово притягувалася до адміністративної відповідальності за порушення ЗУ «Про ветеринарну медицину », утримуючи трьох хворих корів за місцем свого проживання , особи які складали протоколи і виносили відповідні по ним постанови вимог чинного законодавства не порушували , відповідачка у всіх випадках складання протоколів та винесення відповідних постанов про притягнення до адміністративної відповідальності від підпису протоколів та постанов відмовлялася , що було посвідчено в протоколі свідками . Після цього позивачці матеріали були направлені поштою , що стверджується відповідними повідомленнями .
Заслухавши пояснення сторін , розглянувши матеріали справи суд приходить до висновку , що позивачкою пропущені строки звернення до суду відповідно до вимог ст. 289 КУпАП де зазначено , що скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови . В разі пропуску зазначеного строку з поважних причин цей строк може бути поновлено за заявою особи щодо якої винесено постанову .
В даному випадку суд не убачає підстав для поновлення строку звернення до суду , оскількі позивачка не навела поважних причин пропуску строку звернення до суду .
На підставі наведеного та керуючись вимогами : ч.1 ст.99 , ст.100 КАС України ; ст.289 КУпАП , суд
Адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 , мешканки ІНФОРМАЦІЯ_1 , до Управління ветеринарної медицини в Олевському районі , м. Олевськ вул. Пушкіна , 30 , про поновлення строків на оскарження постанов , про накладення адміністративних стягнень ; визнання дій про притягнення до адміністративної відповідальності по ст.107 КУпАП протиправними та скасування постанов про накладення адміністративного стягнення ; поновлення строку оскарження постанови про адміністративне правопорушення - залишити без розгляду .
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає .
Суддя:
ОСОБА_3