Справа № 0513/4227/2012
Справа № 2/0513/1337/2012
про відкриття провадження по справі
24 грудня 2012р.суддя Димитровського міського суду Донецької області Перекупка І.Г., розглянувши позовну заяву Комунального комерційного підприємства Донецької міської ради «Донецькміськтепломережа»до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості,
Позивач Комунальне комерційне підприємство Донецької міської ради ««Донецькміськтепломережа»звернувся до суду з позовом до відповідача ОСОБА_2 про стягнення заборгованості.
Позовна заява відповідає вимогам ст.ст.119, 120 ЦПК України, а тому керуючись ст.122 ЦПК України, суддя
Відкрити провадження у справі за позовною заявою Комунального комерційного підприємства Донецької міської ради «Донецькміськтепломережа»до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості.
Призначити справу до попереднього судового засідання на 13.30 годин 04 січня 2013 року.
Запропонувати відповідачу в строк до 04 січня 2013 року подати письмові заперечення проти позову та посилатися на докази, якими вони обгрунтовуються.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя І.Г.Перекупка