28 грудня 2012 року м. Київ К/9991/80750/12
Суддя Вищого адміністративного суду України Штульман І.В., перевіривши касаційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі Сумської області на рішення Тростянецького районного суду Сумської області від 18 серпня 2010 року та ухвалу Апеляційного суду Сумської області від 06 листопада 2012 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі Сумської області про стягнення недоплаченої державної соціальної допомоги як дитині війни, -
Рішенням Тростянецького районного суду Сумської області від 18 серпня
2010 року, залишеним без змін ухвалою Апеляційного суду Сумської області від 06 листопада 2012 року, позовні вимоги задоволено частково. Зобов'язано Управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі Сумської області здійснити перерахунок щомісячної доплати до пенсії ОСОБА_1, встановленої статтею 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни»в розмірі 30% мінімальної пенсії за віком, з розрахунку, встановленого частиною 1 статті 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»та провести відповідні виплати за періоди з 09 липня по 31 грудня 2007 року, з 22 травня 2008 року по 18 серпня 2010 року, з врахуванням фактично виплачених коштів.
До Вищого адміністративного суду України надійшла касаційна скарга, в якій Управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі Сумської області, посилаючись на неправильне застосування судами попередніх інстанцій норм права, просить скасувати рішення Тростянецького районного суду Сумської області від
18 серпня 2010 року та ухвалу Апеляційного суду Сумської області від 06 листопада
2012 року і прийняти нове рішення.
Відповідно до положень пункту 5 частини 5 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.
За змістом цієї норми касаційна скарга повинна містити посилання на помилкове або неправильне застосування норм матеріального права при вирішенні справи та/або порушення судами норм процесуального права.
Виходячи зі змісту касаційної скарги та оскаржуваних судових рішень, ця касаційна скарга є необґрунтованою, а викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки заявник не наводить підстав, які б дозволили вважати, що суди попередніх інстанцій неправильно застосували норми права.
Керуючись статтею 211, пунктом 5 частини 5 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України, -
Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі Сумської області на рішення Тростянецького районного суду Сумської області від 18 серпня 2010 року та ухвалу Апеляційного суду Сумської області від 06 листопада 2012 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі Сумської області про стягнення недоплаченої державної соціальної допомоги як дитині війни.
Копію ухвали про відмову у відкритті касаційного провадження разом з доданими до скарги матеріалами повернути скаржникові.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя І.В. Штульман