Савранський районний суд Одеської області
, м. , тел. (факс):
28.11.2012 Справа №: 1525/1047/2012
Справа № 1525/1047/2012
Провадження № 3/1525/548/12
ІМ'ЯМ УКРАЇНИ
28 листопада 2012 року смт. Саврань.
Суддя Савранського районного суду Одеської області Лепеха В.А., розглянувши матеріали, які надійшли від Савранського РВ ГУМВС України в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працюючого, проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_2, по ст. 178 ч. 3 КпАП України, -
24 листопада 2012 року, близько 20 год., громадянин ОСОБА_1, який двічі протягом року піддавався адміністративному стягненню за дії передбаченні цією статті, знаходився в стані алкогольного сп'яніння в громадському місці, а саме по вул. Калініна в смт. Саврань Одеської області, мав неохайний вигляд та шатку ходу, чим ображав людську гідність і громадську мораль, та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст.178 ч. 3 КпАП України.
В судовому засіданні правопорушник свою вину визнав, кається.
Вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення (а. с. 2), поясненням (а. с. 3), спец перевіркою (а. с. 4-5).
Обираючи покарання суд враховує характер та ступінь суспільної небезпечності скоєного правопорушення, дані про особу винного.
Обставин, що обтяжують або пом'якшують відповідальність правопорушника, суд не вбачає.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 178 ч. 3, 283 -285 КпАП України, -
ОСОБА_1 визнати винним в скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 178 ч. 3 КпАП України, і піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 136 гривень.
Стягнення проводити на користь бюджету Савранського району Одеської області рахунок № 31117106700411, код 21081100, МФО 828011, отримувач УДКСУ у Савранському районі, банк отримувач ГУДКСУ в Одеській області, ЄДПРОУ 37015447. Призначення платежу: адміністративний штраф.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора до апеляційного суду Одеської області через Савранський районний суд Одеської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя В.А.Лепеха.