Справа № 1802/703/2012
"30" березня 2012 р. м.Буринь
Суддя Буринського районного суду Сумської області Куцан В.М. перевіривши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Буринської РДА та фермерського господарства «Стеба», треті особи Буринський відділ Держкомзему, Слобідська сільська рада, про витребування майна із чужого незаконного володіння, визнання договору оренди землі недійсним,
29.03.2012 року позивач звернувся до з даним позовом.
Позовна заява не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України, оскільки до заяви не долучено докази, які підтверджують обставини справи та які вказані в переліку документів доданих до справи.
За таких обставин вважаю за необхідне надати позивачу строк для усунення вказаних недоліків.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 119, 121 ЦПК України,-
Цивільну справу за заявою ОСОБА_1 до Буринської РДА та фермерського господарства «Стеба», треті особи Буринський відділ Держкомзему, Слобідська сільська рада, про витребування майна із чужого незаконного володіння, визнання договору оренди землі недійсним -залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення недоліків до 20.04.2012 року
В разі не усунення до встановленого терміну недоліків, зазначених в ухвалі, позовна заява буде вважатись неподаною і буде повернута позивачу з усіма додатками до неї.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: В. М. Куцан